Program wakai.exe ver. 0.5.3.0 do słuchania na PC - bez włączenia przeglądarki!Start / Sklepy / Trzy nowe jednotomówki od Waneko
Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Trzy nowe jednotomówki od Waneko

Trzy nowe jednotomówki od Waneko
Oceń ten Post!

Polskie wydawnictwo Waneko zapowiedziało trzy nowe jednotomowe pozycje, które zostaną wydane w pierwszej połowie nowego roku.

W szczególności ukontentowani będą fani dramatów, tajemnic, a także romansów. Pierwszą z propozycji, która zadebiutuje 27 lutego 2017 będzie Doll Star (wydanie 2w1). Dwa miesiące później, 27 kwietnia ukaże się jednotomówka Houkago X Ponytail. Ostatnim z zapowiedzianych tytułów, który zadebiutuje 27 maja, będzie Magi no Okurimono. Co o nich wiemy?

Doll Star

Wszyscy doskonale wiedzą, że Yugi Nonoka jest wariatką. Koledzy z klasy odizolowali ją od siebie, a nauczyciele dawno poddali się w próbach dotarcia do niej. Yugi może wydawać się już przypadkiem beznadziejnym, ale posiada pewną niepokojącą cechę… Zna najgorsze sekrety i ciemne strony innych ludzi, które starannie ukrywają. Yugi ma moc, by coś z tym zrobić…

[za: Waneko]

 

Houkago X Ponytail2

Natsuki to licealistka, która chętniej wydaje swoje pieniądze na mangi niż na ładne sukienki. Dziewczyna przez przypadek rani mangakę Kiritaniego Taichiego, który wygląda jak menel. Aby odpokutować, zgadza się zostać modelką do jego postaci, dopóki mężczyzna nie będzie w pełni zdrowy. Kiritani okazuje się być megapopularnym twórcą shoujo podpisującym się jako Ichijou Kiriko, a przecież to najukochańszy autor Natsuki!

[za: Waneko]

Magi no Okurimono3

Pięć lat temu Akari Hokazono zginęła w wypadku. Obecnie jej 23-letni chłopak i przyjaciel z dzieciństwa Daichi Shiki nadal nie pogodził się z jej śmiercią. Kiedy on goni za wspomnieniami o niej na ziemi, ona z nieba nad nim używa wszystkich dostępnych jej sposobów by zmusić go do zapomnienia o Akari Hokazono.

[za: Waneko]

 

Znaleźliście coś dla siebie? O ile Houkago x Ponytail zapowiada się jako tylko i aż bardzo przyzwoity romans, tak w Doll Star i Magi no Okurimono prawdopodobnie możemy liczyć na bardziej złożoną fabułę. Czy tak będzie? Przekonamy się po nowym roku.

Źródło: Wydawnictwo Waneko
Grafiki: Doll Star, Houkago x Ponytail, Magi no Okurimono, Waneko

Źródło wpisu: jp-gaming.pl - z zamiłowania do japońskiej popkultury"
Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Check Also

Re: Zero light novel oficjalnie w Polsce

Re: Zero light novel oficjalnie w PolsceOceń ten Post! Waneko zapowiedziało dzisiaj 4 nowości, które …

shares