Trzeci zwiastun gry „God Eater 3” ! Data Premiery Już znana!


Trwająca w poniedziałek transmisja strumieniowa Sony „PlayStation LineUp Tour” ujawniła trzeci zwiastun gry God Eater 3, ukazuje on datę premiery gry na 13 grudnia. Data premiery dotyczy wersji na PlayStation 4.

 https://youtu.be/1K1PbZchb8U

Gra będzie dostępna na Playstation 4 i PC przez platformę Steam. W rozgrywce pojawi się nowa postać, Yūgo Pennywort (dubbingowana przez Tomokazu Seki).

Bandai Namco Entertainment o God Eater 3:

Ziemia nie przypomina już domu, który znaliśmy kiedyś. Aragami, przerażające bestie, które żyją tylko po to, by konsumować, niosą ścieżkę zniszczenia i nędzy, gdziekolwiek się pojawią. Aby zwalczyć tą plagę, która gnębi ludzkość, elitarna grupa bohaterów znana jako Pożercze Bóstw (z ang. God Eater) jest odpowiedzialna za ocalenia ludzkości. Pożeraczami Bóstwsą osoby, które posiadają zdolność władania potężnymi Łukami Boga (z ang. God Arcs), specjalną bronią napędzaną przez Komórki Oracle, która jako jedyna jest zdolna zniszczyć Aragamich. Granica między światłem a ciemnością nigdy nie była tak cienka jak teraz. Czas się uwolnić od przeklętych kajdan, które wiążą dusze Pożeraczy, gdy szaleje wokół nich bitwa – bitwa o losy ludzkości.

Bandai Namco Entertainment America potwierdziło, że wyda grę w Ameryce Południowej i Północnej.

GE3 Gameplay Dengeki 04 29 18