Program wakai.exe ver. 0.5.3.0 do słuchania na PC - bez włączenia przeglądarki!Start / Anime TV / Trickster: Edogawa Rampo Yori – znamy datę premiery i nowe PV.
Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Trickster: Edogawa Rampo Yori – znamy datę premiery i nowe PV.

Trickster: Edogawa Rampo Yori – znamy datę premiery i nowe PV.
Oceń ten Post!

Anime powstaje w studiach TMS Entertainment, Shin-Ei Animation w reżyserii Masahiro Mukai, bazując na powieściach Edogawa Rampo (Tarō Hirai)  Shōnen Tantei-dan (The Boy Detectives Club) z 1937r i innych, w których pojawiają się zarówno Yoshio Kobayashi, Kogorō Akechi jak i Nikczemnik o 20 Twarzach.

Oprócz anime, w ramach projektu mają powstać także – sztuka teatralna, manga (rysowana przez Mantohihi Binta i publikowana od 20 czerwca w lipcowym numerze Magazine Special) i film aktorski.

Na podstawie powieści powstały wcześniej różne adaptacje, w tym zeszłoroczny serial Ranpo Kitan Game of Laplace (Mysterious Stories of Ranpo: Game of Laplace).

Premiera serialu nastąpi 4 października a ostatni (12) odcinek pierwszej części wyemitowano 20 grudnia.

Na 12 kwietnia wyznaczono termin premiery przedstawienia Trickster (wystawianego do 16 kwietnia w tokijskim Zepp Blue Roppongi Theater).

Wideo i strona ujawniają jego dokładną datę premiery, która nastąpi 10 stycznia o 1:05 w Tokyo MX od 13 odcinka, zatytułowanego Yakōjin, Ranbu (Night Travelers, Dance).

Openingowym utworem drugiej części została wykonywana przez Azusę Tadokoro Unmeji Dilemma (Fate Dilemma) a endingową Tsumi no Keishō ~ORIGINAL SIN~ (ukaże się 22 marca) wykonuje GACKT.

streaming PV4.

Jest pierwszym ujawniającym drugi sezon a tło muzyczne stanowi endingowa Tsumi no Keishō ~ORIGINAL SIN~.

źródło: ANN, strona anime, dansetsu.

Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Check Also

7SEEDS – ujawniono tytuł i wykonawcę ED anime.

7SEEDS – ujawniono tytuł i wykonawcę ED anime.5 (100%) 1 vote Oficjalna strona anime 7SEEDS …

shares