Program wakai.exe ver. 0.5.3.8 do słuchania na PC - bez włączenia przeglądarki!

Start / Anime TV / Trailer gry To Love-Ru Darkness: True Princess

Trailer gry To Love-Ru Darkness: True Princess

Oceń ten Post!

Oficjalna strona gry To Love-Ru Trouble Darkness: True Princess w środę opublikowała film promocyjny. Film pokazuje gameplay i muzykę przewodnią “Koi-iro Shikōkairo” autorstwa Lucy Twinkle Wink. Gra będzie dostępna na konsole PS Vita.


Klip pokazuje postacie, lecz pomimo że akcja gry cały czas znajduje się w strefie Sainan, to wideo pokazuje inny świat niż w orginalnej mandze czy anime. Historii gry przez “pewien incydent” Rito traci pamięć. Nie pamięta niczego po spotkaniu Lali, fabuła gry będzie dotyczyć różnych bohaterek wyrażających swoją miłość do Rito. Gra będzie posiadać 11 postaci, z którymi gracz może romansować, aby znaleźć jedyną prawdziwą księżniczkę.

Wtorkowy debiut Haruny:

Firma Furyu tworzy “niecierpliwie oczekiwany symulator randek”. Pierwsza taka gra w edycji pudełkowej będzie kosztować ¥6980 (około 220 zł), edycja limitowana ¥8980 (około 280 zł), za to edycja cyfrowa, która dostępna będzie przez internet zakupimy za ¥6480 (około 200 zł).

Edycja limitowana zawiera ekskluzywną ilustrację, kod do zawartych w grze okularów pozwalających graczom widzieć przez zewnętrzne warstwy ubrań bohaterek, koc “Momo x Mea” przedstawiający je śpiące tuż obok siebie oraz 11 różnych strojów – po jednym dla każdej z bohaterek.

Osoby, które kupią grę w wersji pre-order dostaną także kod pozwalający na wgranie do nawigacji głosów bohaterów. Gra zostanie wydana 5 listopada.

Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Check Also

ZAPOWIEDŹ ANIME – LATO 2019

ZAPOWIEDŹ ANIME – LATO 20195 (100%) 1 vote[s] Zapraszamy na zapoznanie się z sezonem letnim …

shares