Program wakai.exe ver. 0.5.3.0 do słuchania na PC - bez włączenia przeglądarki!Start / Japonia / „The Legend of Zelda: Tri Force Heroes” w sprzedaży już od 22 października
Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

„The Legend of Zelda: Tri Force Heroes” w sprzedaży już od 22 października

„The Legend of Zelda: Tri Force Heroes” w sprzedaży już od 22 października
Oceń ten Post!

W dniu 2 września, Nintendo ujawniło, że The Legend of Zelda: Tri Force Heroes ukaże się 22 października na konsole Nintendo 3DS w Japonii. Gra będzie kosztować ¥4700. CERO wystawiło ocenę A (gra dostępna dla wszystkich grup wiekowych).

The Legend of Zelda: Tri Force Heroes wprowadzenie:

The Legend of Zelda: Tri Force Heroes, tak jak pokazuje jej tytuł, jest to gra action-adventure z naciskiem na tryb multiplayer dla 3 graczy. Dzięki funkcji połączenia z internetem możemy tworzyć zespoły i grać zarówno z przyjaciółmi, jak i samemu. W tej grze możemy współpracować z innymi graczami oraz rozwiązywać zagadki. Aby komunikować się z zespołem, trzeba wybrać ikonkę znajdującą się na dolnym ekranie, a zobaczymy ją na górnym.

Gra oferuje nam 32 poziomy do przejścia. Należy również oczekiwać możliwości zmiany wyglądu bohatera poprzez zbieranie materiałów i wykorzystanie ich do produkcji ubrań.

Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Autor Wakai NEWS

Wakai NEWS
Najlepsze radia Azjatyckie w Polsce!

Check Also

Drugi sezon „Fukigen na Mononokean” – update informacyjny

Drugi sezon „Fukigen na Mononokean” – update informacyjny5 (100%) 2 votes Ekipa stojąca za produkcją …

shares