Tada-kun wa Koi o Shinai ujawniło kto odegra rolę Charlesa de Loirea

Na oficjalnej stronie serii „Tada-kun wa Koi o Shinai”, mającej swoją premierę 5 kwietnia, ujawniono w piątek, iż Takahiro Sakurai odtwórca między innymi roli Suzakiego Kururugiego w Code Geass zagra Charless de Loirea.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wspomniana postać jest wysokim i atrakcyjnym studentem drugiego roku, pochodzącym z arystokratycznej francuskiej rodziny.Studiując jest również prezesem spółki. Jest dobry w sportach i zna liczne języki, a ponadto jest uprzejmy i taktowny. Zasadniczo uważany jest za superbohatera, którego wszyscy lubią. Zna się z Teresą od młodości i jest dla niej jak starszy brat.

Znalezione obrazy dla zapytania Tada-kun wa Koi o Shinai

Anime opowiada o chłopcu, Mitsuyoshim Tadzie,  który nie wie co to miłość. W trakcie robienia zdjęć rozkwitającym kwiatom wiśni poznaje Teresę Wagner, przeniesioną uczennicę z Luksemburga , która po dotarciu do Japonii oddziela się od swoich znajomych i gubi się. Mitsuyoshi oferuje jej pomoc i zabiera ją do kawiarni swojego dziadka.

Utwór rozpoczynający anime nazywa się „Otomodachi Film” i wykonany jest przez Masayoshi Ōishi, który również wykonuje piosenki w popularnej serii Overlord. Piosenka kończąca anime w wykonaniu odtwórczyni roli Teresy Wagner – Manaka Iwami nazywa się „Love Song”

źródło:
animenewsnetwork.com
moca-news.net

Ponadto odcinki tego anime są już dostępne w sieci z napisami po angielsku. Zachęcam do oglądania.

Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Check Also

Kengan Ashur – kontynuacja!

5.0 01 Ostatnio pojawiła się informacja, że anime Kengan Ashura otrzyma kontynuację, która będzie miała …

RADIO ANIME

x