Program wakai.exe ver. 0.5.3.8 do słuchania na PC - bez włączenia przeglądarki!

Start / Film Anime / Szukam cię choć jeszcze nigdy się nie spotkaliśmy…

Szukam cię choć jeszcze nigdy się nie spotkaliśmy…

Oceń ten Post!

Kimi no Na wa (ang. Your name)  – czyli nowy animowany film od Makoto Shinkai. Główna kategoria ‘romans’ nie powinna zniechęcić mniej wrażliwych na miłosne uniesienia widzów, gdyż produkcja zapowiada się naprawdę dobrze. Stroną muzyczną zajmuję się japoński zespół rockowy RADWIMPS, którego piosenkę ,,Zen Zen Zense” możemy usłyszeć w poniższym trailerze.

Mitsuha: To prawdopodobnie od tamtego dnia…

Taki: …Kiedy zacząłem kogoś szukać.

Mitsuha: Nie może być!

Taki: Czy my zamieniamy się miejscami

T&M: W naszych snach?!

Mitsuha: Jedno jest pewne: Będziemy wiedzieć, jak tylko się spotkamy.

Tekst: Spotkanie dwóch osób, które nigdy się nie widziały.

Taki: Myślałem nad tym, żeby powiedzieć ci, że nie ważne gdzie na świecie się znajdujesz, zamierzam cię znaleźć, bez względu na wszystko.

Tekst: Rozpoczyna się cudowna historia.

Mitsuha: Kim… Jesteś?

T&M: Jak masz na imię?

Historia rozgrywa się wokół dwójki głównych bohaterów. Pierwszą z nich jest Mitsuha – uczennica liceum, spędzająca swoje życie w niezbyt dużej wiosce wraz z młodszą siostrą i babcią. Dziewczyna jest bardzo uczciwa i rzetelna, jednak nie znosi zwyczajów swojej rodziny, nie wspominając o ojcu, który jest politykiem i przez zbliżające się wybory, praktycznie nie widuje się ze swoimi córkami. Największym marzeniem Mitsuhy jest skosztowanie życia w Tokio. Drugim z bohaterów jest Taki, licealista żyjący w samym centrum stolicy, zafascynowany architekturą i sztukami pięknymi. W wolnym czasie spotyka się ze znajomymi i pracuje w włoskiej restauracji. Pewnego dnia Mitsuha ma sen o byciu młodym chłopakiem. Taki również ma sen o byciu dziewczyną w małej wiosce w górach, w której nigdy nie był. Jaki jest sekret ich snów i doświadczeń?

Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Check Also

tagatame no alchemist

Trailer do filmu Tagatame no Alchemist

Trailer do filmu Tagatame no Alchemist5 (100%) 1 vote[s] Gra smartfonowa Tagatame no Alchemist (The Alchemist Code) …

shares