Program wakai.exe ver. 0.5.3.8 do słuchania na PC - bez włączenia przeglądarki!

Start / Film Anime / Sword Art Online ~Ordinal Scale~ – dalsza obsada anime!

Sword Art Online ~Ordinal Scale~ – dalsza obsada anime!

Oceń ten Post!

Oficjalna strona anime Sword Art Online ~Ordinal Scale~ poinformowała o seiyu wcześniej ujawnionych nowych postaci:

Przewodni utwór filmu Catch the Moment wykona LiSA.

Mający całkowicie oryginalną fabułę (stworzoną przez autora powieści – Reki Kawaharę) film powstaje w studio A-1 Pictures w reżyserii Tomohiko Itō.

Jego akcja rozgrywa się po opowieści z wątku Mother Rosario (ujętego w .

Ordinal Scale jest grą ARMMORPG która pojawiła się po SAO i Gun Gale Online. Powstała ona dla nowego urządzenia AR (Augumented Reality – Rzeczywistość Wirtualna) zwanego Ōgumā (Auguma). Ordinal Scale (OS / Skala Porządkowa) jest sposobem “systemowego rankingu graczy”, będącym odzwierciedleniem statusu graczy.
W pojedynczych (solowych) PvP (Player versus Player) zależy on przede wszystkim od liczby zwycięstw i porażek. Największa siła przypisana jest do topowych graczy.

O produkcji filmu poinformowano w zeszłym roku a o adaptacji na anime serii powieści Kawahary poinformowano w 2011r.

Cykl anime powstał jako adaptacja serii powieści ilustrowanych Reki Kawahary a opowiada o chłopaku imieniem Kazuto “Kirito” Kirigaya, który wraz z 10 tysiącami innych graczy został uwięziony w grze MMO Sword Art Online (SAO) bez możliwości wylogowania…

Do chwili obecnej powtały czteryy animacje – seriale: Sword Art Online: Aincard (obejmujący 2 pierwsze tomy powieści – premiera w 2012r), Sword Art Online: Alfheim (obejmuje tom 3 i 4 – Fairy Dance), special – Sword Art Online Extra Edition, będący kompilacją wcześniejszych serii z nowymi ujęciami oraz druga seria anime, która rozpoczęła się od wątku Phantom Bullet – trzeciego z oryginalnej powieści Reki Kawahary (tomy 5 i 6) po której “zanimowano” wątki z 8 (Calibur) i 7 (Mother Rosario) tomu.

Uruchomiono także sponsorowany przez IBM projekt Sword Art Online The Begining, który ma być pierwszą grą MMO stworzoną z myślą o AR.
Scenariusz do gry tworzy Reki Kawahara. W jej tworzeniu biorą także udział: Kadokawa, Namco Bandai Entertainment, Animplex, A-1 Pictures, GENCO i komitet produkcyjny SAO.

Premiera filmu nastąpi 18 lutego

Źródło: ANN, strona anime, dansetsu.

Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Check Also

tagatame no alchemist

Trailer do filmu Tagatame no Alchemist

Trailer do filmu Tagatame no Alchemist5 (100%) 1 vote[s] Gra smartfonowa Tagatame no Alchemist (The Alchemist Code) …

shares