Program wakai.exe ver. 0.5.3.0 do słuchania na PC - bez włączenia przeglądarki!Start / Film Anime / Sword Art Online: Ordinal Scale – pojawił się trzeci trailer filmu anime.
Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Sword Art Online: Ordinal Scale – pojawił się trzeci trailer filmu anime.

Sword Art Online: Ordinal Scale – pojawił się trzeci trailer filmu anime.
Oceń ten Post!

Oficjalna strona anime Sword Art Online ~Ordinal Scale~ rozpoczęła streaming trzeciego trailera filmu.

Mający całkowicie oryginalną fabułę (stworzoną przez autora powieści – Reki Kawaharę) film powstaje w studio A-1 Pictures w reżyserii Tomohiko Itō.

Jego akcja rozgrywa się po opowieści z wątku Mother Rosario a pojawią się w nim także nowe postacie.

Ordinal Scale jest grą ARMMORPG która pojawiła się po SAO i Gun Gale Online. Powstała ona dla nowego urządzenia AR (Augumented Reality – Rzeczywistość Wirtualna) zwanego Ōgumā (Auguma). Ordinal Scale (OS / Skala Porządkowa) jest sposobem “systemowego rankingu graczy”, będącym odzwierciedleniem statusu graczy.
W pojedynczych (solowych) PvP (Player versus Player) zależy on przede wszystkim od liczby zwycięstw i porażek. Największa siła przypisana jest do topowych graczy.

O produkcji filmu poinformowano w zeszłym roku a o adaptacji na anime serii powieści Kawahary poinformowano w 2011r.

Cykl anime powstał jako adaptacja serii powieści ilustrowanych Reki Kawahary a opowiada o chłopaku imieniem Kazuto “Kirito” Kirigaya, który wraz z 10 tysiącami innych graczy został uwięziony w grze MMO Sword Art Online (SAO) bez możliwości wylogowania…

Do chwili obecnej powtały cztery animacje – seriale: Sword Art Online: Aincard (obejmujący 2 pierwsze tomy powieści – premiera w 2012r), Sword Art Online: Alfheim (obejmuje tom 3 i 4 – Fairy Dance), special – Sword Art Online Extra Edition, będący kompilacją wcześniejszych serii z nowymi ujęciami oraz druga seria anime, która rozpoczęła się od wątku Phantom Bullet – trzeciego z oryginalnej powieści Reki Kawahary (tomy 5 i 6) po której “zanimowano” wątki z 8 (Calibur) i 7 (Mother Rosario) tomu.

Uruchomiono także sponsorowany przez IBM projekt Sword Art Online The Begining, który ma być pierwszą grą MMO stworzoną z myślą o AR.

Tłem muzycznym jest wykonywana przez LiSA przewodnia Catch the Moment.

Premiera filmu nastąpi 18 lutego

źródło: ANN, crunchyroll, strona anime, Animeslovenija, dansetsu.

Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Check Also

Pokemon: I Choose You! Odgrzewany kotlet? Nie do końca.

Pokemon: I Choose You! Odgrzewany kotlet? Nie do końca.5 (100%) 1 vote Za niecałe pół …

shares