anime drama manga nowości anime nowości drama nowości manga
          Słuchaj nas w: Winamp, Media Player, RealPlayer, Playlista

Program Radio Wakai.EXE

Home / Specjal / Sword Art Online: Fatal Bullet

Sword Art Online: Fatal Bullet

Panel dyskusyjny na Dengeki Game Festival 2018 w sobotę ogłosił szczegóły transmisji nadchodzącego, krótkiego anime spin-off z Sword Art Online: gra RPG Fatal Bullet. ” The Third Episode”, który zawiera historię nie opowiedzianą w grze wideo, zostanie nadany jako ekskluzywna transmisja w sieci Tokyo MX we wtorek, 20 marca, o godzinie 1:35 czasu japońskiego.

Anime spin-off po raz pierwszy można było zobaczyć w lutym w filmie pilotażowym. Materiał filmowy będzie emitowany w ramach dłuższej produkcji. Przesłuchanie głosowe odbyło się za pośrednictwem Twittera w związku z rolą żeńskiej postaci w odcinku specjalnym, który szacuje się na maksymalnie cztery minuty. Spośród 837 zgłoszeń otrzymanych podczas przesłuchania jedna osoba została wybrana do roli postaci żeńskiej, a dziesięć kolejnych zostało wybranych do wyrażania dodatkowych postaci w grze.

Sword Art Online: Fatal Bullet został wydany w Japonii 8 lutego na platformach PlayStation 4, Xbox One i Steam. The spin-off anime The Third Episode reżyserowany jest przez ilustratora i projektanta grafiki YKBX.

About Wakai NEWS

Kocham wakai.pl :)

Check Also

Granblue Fantasy the Animation – pojawił się PV2 specialu.

Oficjalna strona anime Granblue Fantasy the Animation rozpoczęła streaming drugiego PV. Jego tło muzyczne stanowi …

Ramówka na Dziś!

Ramówka na dziś!