Program wakai.exe ver. 0.5.3.0 do słuchania na PC - bez włączenia przeglądarki!Start / Anime TV / Sword Art Online – Aktorski serial!
Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Sword Art Online – Aktorski serial!

Sword Art Online – Aktorski serial!
Oceń ten Post!

Producenci takich hitów jak Mission: Impossible – Ghost Protocol, World War Z i Star Trek: W Ciemność, zakupili właśnie prawa do ekranizacji Sword Art Online.

Zrobią z tego… aktorski serial telewizyjny. Potwierdzenie TUTAJ.

Ucieczka jest niemożliwa aż do ukończenia gry, a choć jeden najmniejszy błąd oznacza śmierć w prawdziwym świecie… Nie znając prawdy kryjącej się za tym tajemniczym MMO następnej generacji, Sword Art Online, tuż po włączeniu serwerów gry, zalogowało się do niej już około dziesięciu tysięcy graczy, którzy nieświadomie rozpoczęli zmagania, gdzie stawką było ich własne życie. Kirito, bohater tej opowieści, zaakceptował kryjącą się za tą grą i w tym nowym świecie, gigantycznym zamku, unoszącym się w powietrzu, nazywającym się Aincrad, wyróżnił się jako samotny gracz. Chcąc ukończyć grę, osiągając najwyższe piętro zamku, Kirito przez dwa lata samotnie ryzykował własnym życiem. To jednak się zmieniło, kiedy przyjął zaproszenie do drużyny od pewnej wojowniczki, która była mistrzynią walki rapierem, Asuny. Od teraz jego dalsza gra będzie wyglądać zupełnie inaczej…

Link do serii I: Sword Art Online

Link do serii II: Sword Art Online 2

Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Check Also

Frame Arms Girl: Kyakkyau Fufu na Wonderland

Frame Arms Girl: Kyakkyau Fufu na Wonderland – pojawiło się nowe PV filmu anime.

Frame Arms Girl: Kyakkyau Fufu na Wonderland – pojawiło się nowe PV filmu anime.5 (100%) …

shares