W sieci pojawił się zwiastun drugiego filmu z serii „Donten ni Warau Gaiden”! W trylogii filmowej „Donten ni Warau Gaiden” zobaczymy wątki poboczne oryginalnej mangi „Donten ni Warau” autorstwa Kemuri Karakary (polski tytuł: „Śmiech w Chmurach”). Manga „Donten ni Warau Gaiden” zawiera historie nieopowiedziane w oryginalnej mandze, między  innymi opowiadające o przeszłości i przyszłości bohaterów. Wydarzenia z oryginalnej mangi mają miejsce w 11 roku ery Meiji, kiedy to ilość ludności Japonii, która czuje się niezadowolona z działań tamtejszego rządu coraz bardziej wzrasta, co jest spowodowane postępującą westernizacją i zakazami nałożonymi na samurajów. Aby powstrzymać rosnącą ilość popełnianych przestępstw, rząd tworzy nowe więzienie. Trójka braci z rodziny Kumo otrzymuje zadanie transportowania więźniów do nowego więzienia, a na ich drodze czeka ich wiele zaskakujących przygód.

Znalezione obrazy dla zapytania donten ni warau

Filmy tworzone są przez Studio Wit, odpowiedzialne za produkcje takie jak „Shingeki no Kyojin” czy „Owari no Seraph”. Reżyserii podjął się Tetsuya Wakano, który pracował na przykład przy anime „Magi: The Labirynth of Magic”.

Drugi film nosi tytuł „Donten ni Warau Gaiden: Shukumei, Soutou no Fuma” (wolne tłumaczenie podtytułu: „Przeznaczenie, Dwugłowa Fuma”) i będzie miał premierę 9 czerwca 2018.

Oficjalny plakat drugiego filmu:

Pierwszy film z serii czyli “Donten ni Warau Gaiden: Yamainu no Chikai” (wolne tłumaczenie podtytułu: „Rozstanie, Przysięga Yamainu”) miał swoją premierę 2 grudnia 2017.

Źródło: Anime News Network

>Zeno<

Kategorie: Stare WAKAI

Zostaw komentarz

WAKAI Favicon
Od fanów dla fanów
WAKAI.PL

Codzienna dawka newsów, humoru, ciekawostek i recenzji ze świata anime!

© wakai.pl 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin Polityka prywatności.