A co Wy na to, żeby posłuchać trochę azjatyckiej muzyki na żywo??

Zainteresowani?? No to bardzo dobrze się składa, ponieważ chcielibyśmy was zaprosić na jedyny w swoim rodzaju Festiwal Radio Azja, który odbędzie się w Warszawie w dniach 17-21 grudnia tego roku. Koncerty odbędą się w  TR Warszawa, Mózgu Powszechnym oraz w Teatrze Syrena.

Zapraszamy na trzeci sezon z Radiem Azja – koncertami dedykowanymi niszowej muzyce azjatyckiej. W tym roku wydarzenie zadebiutuje w formie pięciodniowego festiwalu, który odbędzie się w dniach 17-21 grudnia.

Jak co roku zaprezentujemy wyjątkowych twórców, którzy nie ustają w poszukiwaniach i eksperymentach, łącząc to, co tradycyjne i lokalne z osobistą i współczesną wizją muzyczną.
Na festiwal złoży się pięć koncertów zaproszonych z Azji artystów, całodniowe warsztaty muzyczne, słuchowiska poświęcone najciekawszym zjawiskom z pogranicza współczesnej i tradycyjnej sceny Dalekiego Wschodu, a także azjatycki dżem – improwizowany koncert, w którym wszyscy chętni będą mogli wystąpić u boku festiwalowych muzyków.

Na scenach festiwalu będziecie mogli usłyszeć:

  • Taro Yasuno (Japonia) – 17 XII
  • Senyawa (Indonezja) – 18 XII
  • Kande (Indonezja) – 19 XII
  • Mouth & Hand Studio (Korea Południowa) – 20 XII
  • Shapla Salique (Bangladesz) – 21 XII

Bilety oraz więcej informacji na temat artystów występujących na festiwalu możecie znaleźć na stronie organizatora [Link do strony] oraz wydarzeniu na facebooku [Wydarzenie]

W imieniu redakcji radia Wakai.pl zapraszamy do uczestniczenia w festiwalu!

 

Kategorie: Stare WAKAI

Zostaw komentarz

WAKAI Favicon
Od fanów dla fanów
WAKAI.PL

Codzienna dawka newsów, humoru, ciekawostek i recenzji ze świata anime!

© wakai.pl 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin Polityka prywatności.