Fani anime „Nanatsu no Taizai” zapewne skaczą z radości na wieść o filmie, który pojawi pod koniec tego lata. Drugi sezon anime, na który fani musieli czekać bardzo długo już prawie za nami, ale twórcy ze Studia A-1 Pictures postanowili kuć żelazo póki gorące i na fali drugiego sezonu wypuścić jeszcze film. Film pod tytułem „Gekijouban Nanatsu no Taizai: Tenkuu no Torawarebito” („The Seven Deadly Sins: Prisoners of the Sky”) będzie miał swoją premierę 18 sierpnia 2018.

https://www.youtube.com/watch?v=5WTRSl3wSVY

https://www.youtube.com/watch?v=rihsh3o2uuY

W filmie do oryginalnej obsady dołączy kilku nowych aktorów z nowymi postaciami:

Tsubasa Yonaga jako Sorada, młody chłopak obdarzony niebiańskimi skrzydłami. Pochodzi z Niebiańskiego Pałacu i poszukuje legendarnego „Lorda Oshiro”, który obroni Niebiański Pałac przed atakami Klanu Demonów.

 

Haruka Tomatsu jako Ellatte, młoda dziewczyna, również obdarzona niebiańskimi skrzydłami. Z wyglądu łudząco podobna do Elizabeth. Z charakteru jednak jest rezolutną chłopczycą. Głęboko wierzy w obietnicę Sorady i czeka na jego powrót.

 

Toshiyuki Morikawa jako Bellion, przywódca armii Klanu Demonów. Dzierży gigantyczny miecz jednoręczny. Podobno jest równie silny jak członkowie elitarnych Dziesięciu Przykazań.

 

Film przedstawi kompletnie nową historię, stworzoną przez twórcę oryginalnej mangi- Nakabę Suzukiego. Siedem Grzechów Głównych wyrusza w podróż do odległej krainy w poszukiwaniu tajemniczego składnika o nazwie „sky fish”. Meliodas i Hawk przybywają do istniejącego ponad chmurami Niebiańskiego Pałacu, którego wszyscy mieszkańcy posiadają skrzydła. Meliodas zostaje pomylony z chłopcem, który popełnił przestępstwo i  wtrącony do więzienia. W międzyczasie mieszkańcy Niebiańskiego Pałacu przygotowują ceremonię w celu obrony przed straszliwą bestią, która budzi się raz na 3000 lat. Jednak ceremonię przerywa przybycie Sześciu Czarnych Rycerzy należących do armii Klanu Demonów, którzy postanawiają zagrozić bezpieczeństwu mieszkańców Niebiańskiego Pałacu. Meliodas i jego przyjaciele zmierzą się w walce z Sześcioma Czarnymi Rycerzami.

 

Źródło: Anime News Network

>ZENO<

Kategorie: Stare WAKAI

Zostaw komentarz

WAKAI Favicon
Od fanów dla fanów
WAKAI.PL

Codzienna dawka newsów, humoru, ciekawostek i recenzji ze świata anime!

© wakai.pl 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin Polityka prywatności.