Ponad rok temu do naszej redakcji zgłosił się tajemniczy człowiek upierający się, że otrzymał on wiadomości z przyszłości. Nie pierwszy raz spotkaliśmy się z kimś, kto wyraźnie szukał jedynie chwilowej sławy, wykorzystując nas do nagłośnienia swej osoby. Oczywiście spławiliśmy szaleńca.
Jednak teraz, gdy objęliśmy naszym patronatem łódzki konwent Ućkon 6 organizowany przez Stowarzyszenie A, jeden z członków naszej redakcji przypomniał sobie o słowach tego człowieka i odnalazł notatki z rozmowy z nim. To, co w nich odkryliśmy, zszokowało nas wszystkich.
Człowiek, którego uważaliśmy za szaleńca dokładnie opisał tragedię, jaka miała miejsce na Ućkonie 5, na której skutek organizujące do tamtej chwili Ućkony Stowarzyszenie T zostało pozbawione głównej koordynatorki imprezy, a co za tym idzie – pozbawione możliwości organizacji następnego Ućkonu. Bezbłędnie przepowiedział też, że pomoc zaoferowana przez Stowarzyszenie A poskutkuje organizacją jeszcze bardziej profesjonalnego konwentu, jakim to ma być Ućkon 6, na który zapraszaliśmy Was na niejednej audycji. Trafnie przewidział remont szkoły i zmianę konwencji ze “Starych dobrych czasów” na “Spojrzenie w przyszłość”, ale to nie wszystko. ‘Szaleniec’ mówił jeszcze o tajnym planie wysłania współpracujących uczestników w przeszłość podczas Ućkonu 6. Jeśli rodowici członkowie Stowarzyszenia A dowiedzą się o planie cofnięcia w czasie i powstrzymania tragedii to z pewnością nie będą od tak stać i patrzeć jak wszystko, na co w pocie czoła zapracowali od tak przepada. Czy pomożesz którejś z organizacji?
Do komunikatu dołączamy dwie wiadomości z przyszłości, które pozostawił nam tajemniczy człowiek, nim przepadł bez śladu.

Stowarzyszenie A

Stowarzyszenie T

Kategorie: Stare WAKAI

Zostaw komentarz

WAKAI Favicon
Od fanów dla fanów
WAKAI.PL

Codzienna dawka newsów, humoru, ciekawostek i recenzji ze świata anime!

© wakai.pl 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin Polityka prywatności.