Poinformowano o produkcji 29 filmu anime Anpanman.

Jego tytuł brzmi Soreike! Anpanman Buruburu no Takarasagashi Daibōken! (Let’s go! Anpanman: Buruburu’s Big Treasure Hunt Adventure!) a premiera przewidziana jest na 1 lipca.

Będzie to bazująca na bohaterze oryginalnej książeczki obrazkowej dla dzieci Takashiego Yanase Yasashii Raion (Kind Lion) opowieść o tchórzliwym lwie Buruburu, członku klanu poszukiwaczy skarbów, który od swego ojca otrzyma mapę prowadzącą do skarbu. Z pomocą Anpanmana rozpoczyna przygodę, by się wykazać przed innymi z klanu. Jednakże pojawia się Baikinman, który chce zagarnąć skarb dla siebie..

Przewodnim utworem filmu będzie Taiyō ga Kirakira (The Sun is Sparkling), piosenka z muzycznego show Dziecięcych Muzeów Anpanmana. Oprócz tego znajdą się w nim inne utwory (tańcz i śpiewaj) – Marsz Anpanmana, Let’s Go! Baikinman (i in.)

28 film cyklu miał premierę w lipcu zeszłego roku.

 

Podczas niedzielnego Festiwalu Servamp poinformowano o produkcji drugiego sezonu anime.Odnotował to seiyu Ryōhei Kimura.

Serial powstał w studio Brains Base w reżyserii Hideakiego Nakano jako adaptacja publikowanej od 2011r mangi Strike (Tank) Tanaka, w której : Gdy Kuro – bezpański czarny kot przeciął ścieżkę 15-letniego Mahiru Shiroty, życie świeżo upieczonego licealisty zmieniło się diametralnie..
Kuro nie jest jakimś tam “zwyczajnym” kotem lecz SerVampemWampirem – Służącym.

Chociaż osobistą filozofią chłopaka jest nie mieszanie się (w nie swoje sprawy), to wkrótce zostaje wciągnięty w starożytny i surrealistryczny konflikt pomiędzy wamiprami a ludźmi.

Tom 10,5 mangi wydano w lipcu zeszłego roku.

Została ona także zaadaptowana na słuchowiska, z których drugie – Kyūketsuki Darake no Fuyuyasumi (Ferie Zimowe Pełne Wampirów) wydano w styczniu 2015r.

 

 Podczas niedzielnego koncertu BanG Dream! 3rd Live Sparklin’ Party 2017! poinfromowano o produkcji OVA.Pojawi się ono w sprzedaży 22 listopada     razem z 7 zestawem BD/DVD z serialem anime. Natomiast wcześniej odbędą się w różnych miastach Japonii przedpremierowe pokazy, połączone ze specjalnymi imprezami.

Oryginalne anime powstaje w studiach ISSEN x Xebec w reżyserii Atsushiego Ōtsuki jako jeden z elementów multimedialnego projektu Bushiroad. Jego premiera nastąpiła 21 stycznia.

W ramach projektu powstają także trzy mangi.

źródło: strona anime via ANN, dansetsu.

 

Kategorie: Stare WAKAI

Zostaw komentarz

WAKAI Favicon
Od fanów dla fanów
WAKAI.PL

Codzienna dawka newsów, humoru, ciekawostek i recenzji ze świata anime!

© wakai.pl 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin Polityka prywatności.