Oficjalna strona internetowa 5pb. Games ,,Steins;Gate Elite Game” ujawniła w poniedziałek, że gra zadebiutuje na PlayStation 4, PlayStation Vita i Nintendo Switch w Japonii 20 września. 5 pb. Games rozpoczęła także streaming openingu gry.

White Fox (,,Steins;Gate”, ,,Steins;Gate 0”, ,,Steins;Gate – The Movie – Load Region of Déjà Vu”) dostarcza scenki z anime do gry, a sceny będą zawierać zdarzenia, które nie pojawiły się w anime.

Zwykłe wydanie gry będzie kosztowało 7 800 jenów (około 262,89 zł), a wersja cyfrowa kosztuje 7 000 jenów (około 233,27 zł). Pierwsze egzemplarze będą zawierały nową taśmę filmową anime, na potrzeby gry. Pierwsze egzemplarze wersji PS4 i PS Vita będą zawierały kod pobierania gry Steins;Gate: Linear Bounded Phenogram HD, a pierwsze egzemplarze wersji Switch będą zawierały kod pobierania dla Famicolle ADV Steins;Gate (Steins;Gate 8-bit). Dodatkowo, kompletna, przygotowana na zamówienie, limitowana edycja gry zawiera oprawioną ramkę w formacie A4 zaprojektowaną przez postać projektanta Huke.

Gra została pierwotnie zaplanowana na 15 marca w Japonii, ale została opóźniona do wydania 20.08.2018.

Nowa spółka zależna Spike Chunsoft w Ameryce Północnej również wyda grę fizycznie i cyfrowo na PlayStation 4 i Nintendo Switch oraz na PC przez Steam.


,,Steins;Gate Elite Game” to ważna aktualizacja oryginalnej gry Steins;Gate MAGES z nowymi elementami. Gra zastępuje sceny w oryginalnej powieści wizualnej scenami z adaptacji anime. 5 pb. Games poprzednio strumieniowały reklamę gry z listopada zeszłego roku, która sugerowała, że ​​”linie światowe”, które nie były animowane w anime, są “eksperymentowane”.

W dzielnicy Akihabara w Tokio oryginalna gra podążała za Rintarō Okabe, który zmienia los przez podróżowanie między różnymi światowymi liniami. Gra zainspirowała anime telewizyjne z 2011 r., A także kontynuację gry ,,Steins;Gate – The Movie – Load Region of Déjà Vu”, seria gier liczy ponad milion egzemplarzy. Kolejna gra ,,Steins;Gate 0” zainspirowała swój własny projekt anime, który miał swoją premierę w kwietniu.

 

 >nicknvme<

Źródło: Anime News Network

Kategorie: Stare WAKAI

Zostaw komentarz

WAKAI Favicon
Od fanów dla fanów
WAKAI.PL

Codzienna dawka newsów, humoru, ciekawostek i recenzji ze świata anime!

© wakai.pl 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin Polityka prywatności.