Agencja (seiyu) Production Ace poprowadzi dziecięce przesłuchania do anime Shūmatsu Nani Shitemasu ka? Isogashii Desu ka? Sukutte Moratte Ii Desu ka? (Do you have what THE END? Are you busy? Shall you save XXX?).

Poszukiwane są dziewczynki z klas 1-4 (podstawówki).

W ogłoszeniu znalazła się informacja o jury, w którym znaleźli się:

  • reżyser – Junichi Wada
  • reżyser dźwięku – Satoshi Motoyama
  • producent – Atsushi Itō

Przesłuchania odbędą się 12 lutego, a serial anime ma się pojawić w kwietniu

W oryginalnych, ilustrowanych przez ue romantyczno-SF-fantasy powieściach Akiry Kareno akcja rozgrywa się w świecie w którym ludzkość 500 lat temu została wygubiona przez straszne Bestie.
Obecnie, nawet na niebie, gdzie na unoszących się w powietrzu wyspach żyją resztki innych ras, stwory te przynoszą śmierć i zniszczenie.

Tylko mała grupka dziewcząt zwanych Leprechaun, posiadających zdolność noszenia starożytnej broni – “Świętych Mieczy” zwanych Kariyon, jest w stanie walczyć z wrogiem. Choć Kariyon mogą być po walce użyte ponownie, to Leprechaun która wyczerpie swoją moc – umiera. W ich niezrównoważone i krótkie życie – świat w którym każda z nich może w każdej chwili zginąć – wkracza nagle Willem Kumesh, ostatni z rasy ludzkiej, wybudzony nagle z 500-letniej, lodowej drzemki…

Duet rozpoczął publikację powieści w 2014r a ich piąty i ostatni tom wydano w kwietniu tego roku. Także w kwietniu pojawił się sequel zatytułowany Shūmatsu Nani Shitemasu ka? Mō Ichido Dake Aemasu ka? (Do you have what THE END? May I meet you once again?) a jego trzeci tom wydano w grudniu zeszłego roku.

Natomiast w czerwcu zeszłego roku (w sierpniowym numerze magazynu Comic Alive) Kaname Seu rozpoczął / ęła publikację mangowej adaptacji powieści.

źródło: strona agencji via ANN, strona powieści, dansetsu.

Kategorie: Stare WAKAI

Zostaw komentarz

WAKAI Favicon
Od fanów dla fanów
WAKAI.PL

Codzienna dawka newsów, humoru, ciekawostek i recenzji ze świata anime!

© wakai.pl 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin Polityka prywatności.