Telewizja JNN i jej stacje MBS i TBS ogłosiły dziś w niedzielę (dokładnie dziesięć minut po północy) że manga autorstwa Hiromu Shinuzuki pt. “Puri Puri Chii-chan!!, w końcu doczeka się swojej premiery w formie anime dokładnie w kwietniu tego roku.

“Puri Puri Chii-chan!!”

To anime będzie emitowane wraz z inną adaptacją mangi autorstwa Yūji Nagai”a i będzie to komedia z różnej maści “gagami” pt. “100% Pascal-sensei”, i będzie ona nadawana w jednogodzinnym bloku programowym. MBS oraz TBS ujawnił kluczowe wizualizacje dla obu tytułów anime w tą niedzielę.

“100% Pascal-sensei”

Shinozuka wydał swoją mangę “Puri Puri Chii-chan!!”, w magazynie “Shogakukan’s Ciao shōjo” w 2015 roku. Historia opiera się na historii dziewczyny o imieniu Yūka, która pewnego dnia poznaje prosto z głębin Ziemii istotę o imieniu Chii-chan (kalambur od chiteijin, Japońskie słowo oznaczające osobę mieszkającą pod ziemią) oraz kosmitę który zwie się Ucchan (kolejny kalambur od słowa Uchūjin czyli kosmita).
Więc już niedługo będziemy mogli się cieszyć z nowego anime już w kwietniu tego roku.
To był mój pierwszy artykuł na wakai.pl, i mam nadzieję że przyjmiecie mnie ciepło i będziecie z zachętą czytać moje artykuły :).
~Ryuuji-senpai

Kategorie: Stare WAKAI

Zostaw komentarz

WAKAI Favicon
Od fanów dla fanów
WAKAI.PL

Codzienna dawka newsów, humoru, ciekawostek i recenzji ze świata anime!

© wakai.pl 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin Polityka prywatności.