Co jakiś czas napływają informację co do ogłoszonego w 2016r. filmu aktorskiego pt. “Pokémon: Detective Pikachu”. Według najnowszych informacji wiemy, że historia skupi się głównie na detektywie Pikachu, któremu głosu użyczy Ryan Reynolds.

Podczas niedawnego wydarzenia Pokémon World Championships reżyser Rob Letterman wyjaśnił, iż zrezygnował z wątku Asha Ketchuma, który przewinął się w filmach animowanych już wiele razy. Dlatego zaproponowano nowe postacie, choć nie zrezygnowano ze znanych wszystkim fanom elementów.

O czym zatem będzie produkcja? Według niedawnych informacji detektyw Pikachu będzie musiał się zmierzyć z poważnym przeciwnikiem, którym będzie ziejący ogniem smok-nie smok Charizard.

Sam reżyser w udzielonym wywiadzie potwierdził również, że film wizualnie będzie przypomina „Strażników Galaktyki”. Zdradził też, że Pokemony będą przypominały zwierzaka z produkcji Jamesa Gunna.

Na efekt końcowy będziemy czekać do maja 2019r., bo planowo właśnie wtedy ma odbyć się premiera „Pokemon: Detektyw Pikachu”. Wydaniem filmu zajmie się Warner Bros. W filmie m.in. Justice Smith, Ken Watanabe, Bill Nighy, Suki Waterhouse, Rita Ora i Chris Geere.

Kategorie: Stare WAKAI

Zostaw komentarz

WAKAI Favicon
Od fanów dla fanów
WAKAI.PL

Codzienna dawka newsów, humoru, ciekawostek i recenzji ze świata anime!

© wakai.pl 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin Polityka prywatności.