Każdy z nas w jakimś okresie swego życia chciałby zostać bohaterem i/lub posiadać supermocne. Także Saitama, czyli nasz główny bohater nie jest wyjątkiem. W pewnym momencie jego cel się spełnia – uzyskuje nadludzką siłę (kosztem swoich włosów na głowie) dzięki której może pokonać każdego przeciwnika jednym ciosem. Niestety, po pewnym czasie Saitamę dopada znużenie, gdyż nic już nie jest dla niego wyzwaniem. Jednakże, istnieje światełko w tunelu, zwane stowarzyszeniem herosów. Czy nasz bohater stanie się sławny? Czy Saitama znajdzie wreszcie godnego przeciwnika?
~
Przypomniawszy opis pierwszego sezonu dla tych Wakai’owców, którzy mają pierwszy kontakt z tą pozycją… czas ujawnić, że Viz Media ogłosił iż nabył główna licencję nadchodzącego sezonu drugiego One-Punch Man’a (bazującego na mandze)! Obejmuje ona mi. transmisję telewizyjną.
~
Wiemy też że w obsadzie ponownie będą Chikashi Kubota (projekt postaci), Tomohiro Suzuki (projekt serii) i Makoto Miyazaki (muzyka), a głównych bohaterów usłyszymy z seiyū z pierwszego sezonu. Natomiast Chikara Sakurai zastąpi Shingo Natsume, a Yoshikazu Iwanami zastąpi Shouji Hata.

Znalezione obrazy dla zapytania One-Punch Man 2 gif

Czyżby drugi sezon naprawdę zbliżał się wielkimi krokami?

Kategorie: Stare WAKAI

Zostaw komentarz

WAKAI Favicon
Od fanów dla fanów
WAKAI.PL

Codzienna dawka newsów, humoru, ciekawostek i recenzji ze świata anime!

© wakai.pl 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin Polityka prywatności.