ONE OK ROCK ponownie zagra dla polskiej publiki, tym razem podczas tegorocznego Czad festiwalu, który odbędzie się w dniach 23 – 27 sierpnia 2017 w Straszęcinie.  Poza japońskim zespołem pojawią się również m.in. Bastille, The Offspring oraz Billy Talent.

Zobacz program imprezy.

Zespół pojawi się na scenie 24 sierpnia wraz z polskimi artystami takimi jak Czesław Śpiewa czy Agnieszka Chylińska.

Bilety na wydarzenie dostępne są na oficjalnej stronie festiwalu. Ceny wahają się od 250 do 300 złotych w zależności od  ilości wykupionych dni. Dostępne wejściówki: 3 dniowa i całe wydarzenie.

Czad Festiwal to plenerowa impreza odbywająca się od 2013 roku w ostatni weekend sierpnia. Głównym gatunkiem muzycznym jest szeroko pojęty rock, jednak na festiwalu występują artyści reprezentujący takie kierunki jak reggae, blues, pop.

youtube.com

Dokładnie rok temu, tj. czerwiec 2016 r., ONE OK ROCK po raz pierwszy zawitało do Polski na koncert w warszawskiej Progresji. Członkowie zespołu byli zachwyceni polską publiczności i obiecali, że przyjadą również w 2017 roku. Ich trasa koncertowa promująca nowy krążek Ambitions niestety ominęła nasz kraj, jednak mimo to grupa przyleci do Polski, by zagrać raz jeszcze podczas plenerowej imprezy Czad Festiwal i tym samym dotrzymując obietnicy.

 

Źródło: Czadfestiwal, wikipedia

Pisała Fumitooru dla Wakai.pl

Kategorie: Stare WAKAI

Zostaw komentarz

WAKAI Favicon
Od fanów dla fanów
WAKAI.PL

Codzienna dawka newsów, humoru, ciekawostek i recenzji ze świata anime!

© wakai.pl 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin Polityka prywatności.