Ledwo zapowiedziany gdzieś tam w gąszczu nowinek E3, .hack//G.U. Last Recode zostało zarejestrowane jako znak towarowy w Europie.

Podczas gdy wiele osób skupiało się na nowościach zapowiadanych podczas targów E3, terminowo pojawił się nowy numer Famitsu, w którym ujawniono .hack//G.U. Last Recode, czyli kolekcję wszystkich trzech odsłon .hack//G.U. (Vol. 1//Rebirth, Vol. 2//Reminisce i Vol. 3//Redemption) dla PlayStation 4 i PC.

Prócz oczywistych graficznych i wydajnościowych usprawnień, zostaną również znacznie ulepszone mechaniki gier, przystosowując je do współczesnych standardów, a także wprowadzając poprawki z dwóch ostatnich odsłon do tej pierwszej. Jako że 2017 zaznacza 15. rocznicę serii .hack, a także 10. rocznicę .hack//G.U. (i rok, w którym odgrywa się G.U.), .hack//G.U. Last Recode jest jednym z pierwszych projektów świętujących urodziny.

Co więcej, nie tak długo po japońskiej zapowiedzi, Bandai Namco zarejestrowało znak towarowy kolekcji w Europie. Nie jest to co prawda oficjalna zapowiedź, ale jeszcze niezapowiedziane lokalizacje nieraz były już wyłapywane właśnie przy rejestracji znaku towarowego danego tytułu.

Japońska data premiery .hack//G.U. Last Recode nie została jeszcze ogłoszona, lecz wiadomo nam, że produkcja jest ukończona w 80%.

Źródło: Famitsu, Gematsu
Grafika: Bandai Namco / .hack, Famitsu

Źródło wpisu: jp-gaming.pl - z zamiłowania do japońskiej popkultury"
Kategorie: Stare WAKAI

Zostaw komentarz

WAKAI Favicon
Od fanów dla fanów
WAKAI.PL

Codzienna dawka newsów, humoru, ciekawostek i recenzji ze świata anime!

© wakai.pl 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin Polityka prywatności.