Firma Bandai Namco Entertainment America zaprezentowała we wtorek nowy zwiastun gry pt. “Naruto to Boruto : Shinobi Striker”. Film ten, ukazuje nam podział na klasy postaci takie jak : Atak, Dystans, Obrona i Leczenie.

Premiera gry w Japonii odbędzie się 30 sierpnia na PlayStation 4. 31 sierpnia gra ukaże się na PlayStation 4, Xbox One i PC w Ameryce, Europie i Azji, na platformie Steam. Muzyczny motyw przewodni produkcji pt. “Signal”, wykona Game Jikkyousha Wakuwaku Band.

Bandai Namco Entertainment America opisuje grę :

“Naruto to Boruto: Shinobi Striker” to dynamiczna gra mutliplayer, 4 vs 4, który zachęca do wspólnej zabawy dzięki wykorzystaniu ról charakterystycznych dla określonych postaci. Postacie podzielone są na cztery role : Atak, Dystans, Obrona i Leczenie. Drużyny, które wykorzystują te cztery typy postaci, staną się potężnymi przeciwnikami na polu bitwy. Gra będzie zawierała również wersję online, a gracze będą mogli tworzyć grupy czteroosobowe w trybie multiplayer, aby walczyć z inną, czteroosobową drużyną graczy.

Oto trailer, prezentujący klasy postaci dostępne w grze :

“The Uzumaki Edition”, czyli wersja gry, która zadebiutuje w Europie i Azji na PS4 i Xbox One, będzie zawierać przepustkę sezonową oraz figurki postaci z gry : Naruto i Boruto. Season Pass obejmuje dziewięć pakietów DLC i akcesoria “Great Sages of the Mount Myouboku”. Osoby, które zamówią grę w przedsprzedaży, otrzymają kostium “Naruto 7 Hokage” i wcześniejszy dostęp do mistrzowskiej postaci Pain’a.

Źródło : animenewsnetwork

Kategorie: Stare WAKAI

Zostaw komentarz

WAKAI Favicon
Od fanów dla fanów
WAKAI.PL

Codzienna dawka newsów, humoru, ciekawostek i recenzji ze świata anime!

© wakai.pl 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin Polityka prywatności.