Japońskie studio Kyoto Animation otworzyło właśnie oficjalną stronę internetową poświęconą adaptacji powieści Kotoko Ayano pt. ” Tsurune: Kazemai Kōkō Kyūdō-bu” , którego premiera w październiku. Reżyserią zajmie się Takuya Yamamura (będzie to reżyserski debiut), scenariusz napisze Michiko Yokote, za postaci odpowiedzialny będzie Miku Kadowaki, a muzykę skomponuje Harumi Fuuki.

W obsadzie znaleźli się:

  • Ryota Suzuki jako Ryouhei Yamanouchi;
  • Aoi Ichikawa jako Seiya Takehaya;
  • Yuuto Uemura jako Minato Narumiya;
  • Shougo Yano jako Nanao Kisaragi;
  • Kaito Ishikawa jako Kaito Onogi.

Tsurune to powieści napisana przez Kotoko Ayano z ilustracjami Chinatsu Morimoto, która zdobyła nagrodę Special Judge w konkursie Kyoto Animation Award w 2016 roku.

Seria skupia się wokół dorastania i pokonywania własnych słabości z dyscyplina łucznictwa w tle. Nasz bohater – Minato Narumiya był w łuczniczym klubie dopóki pewien incydent w turnieju nie spowodował, że postanowił rozstać się z łucznictwem na dobre. Kiedy uczęszcza do liceum, jego przyjaciele z dzieciństwa, Seiya Takehaya i Ryōhei Yamanouchi, próbują go nakłonić do powrotu do klubu, jednak ten odmawia. Dopiero spotkanie z tajemniczym mężczyzną na strzelnicy w lesie zachęca Minato do ponownego podjęcia się łucznictwa.

Kategorie: Stare WAKAI

Zostaw komentarz

WAKAI Favicon
Od fanów dla fanów
WAKAI.PL

Codzienna dawka newsów, humoru, ciekawostek i recenzji ze świata anime!

© wakai.pl 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin Polityka prywatności.