Na oficjalnej stronie animowanej adaptacji light nowelki „Saredo Tsumibito wa Ryuu to Odoru” (w wolnym tłumaczeniu na język polski: „Mimo wszystko, Grzesznicy tańczą ze Smokami”) opublikowano najnowszy key visual dla tej serii. Premiera z pewnością odbędzie się w kwietniu 2018, jednak ekipa twórców wprowadziła pewne zamieszanie co do dokładnej daty. Emisja pierwszego odcinka początkowo była zaplanowana na 6 kwietnia, jednak prawdopodobnie może zostać przesunięta na 14 kwietnia.

PV:

https://www.youtube.com/watch?v=LRRqYvozY5g

Historia kręci się wokół „jushiki” ( czyli równań- zaklęć), równań zarządzających stałą kwantową „h”, zmieniających prawa fizyki w skali lokalnej, tworzących eksplozje trotylu i trującego gazu oraz powodując niesamowite zjawiska fizyczne, takie jak na przykład fuzja nuklearna. Bohaterami historii są dwaj mężczyźni posługujący się tymi równaniami w walce, nazywani „jushikishi”: Gayus- umysł taktyczny, ale niestety mający ogromnego pecha oraz Gigina- piękny, lecz okrutny, jego ulubiona broń to miecz. Ci dwaj łowcy nagród rzuceni zostają w wir walki ze smokami w mieście Eridana i wplątani w intrygi państwowe.

Anime powstało w niespecjalnie wyróżniającym się studio Seven Arcs Pictures, jednak patrząc na PV i na ciekawy zarys fabuły spodziewam się, że będzie to jedna z mocniejszych pozycji w sezonie wiosennym.

Podobny obraz

Hiroshi Nishikiori i Hirokazu Hanai zajmują się reżyserią serii. Za kompozycję serii odpowiada Takayo Ikami, a Masaru Kitao („Death Note”) projektuje postacie.

Opening pod tytułem „divine criminal” wykona fripSide, zaś ending pod tytułem „décadence.” zaprezentuje nam Maon Kurosaki.

Źródło: Anime News Network

>ZENO<

Kategorie: Stare WAKAI

Zostaw komentarz

WAKAI Favicon
Od fanów dla fanów
WAKAI.PL

Codzienna dawka newsów, humoru, ciekawostek i recenzji ze świata anime!

© wakai.pl 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin Polityka prywatności.