Studio DEEN pracuje nad adaptacją chińskiego komiksu autorstwa Yichun Jun pod tytułem „Aguu (Devil Dolls)”. Seria anime ukaże się pod tytułem „Aguu: Tensai Ningyou” (ang. „Aguu: Genius Dolls”). Na stronie internetowej tego nowego anime przedstawiono już grafikę promującą oraz projekty postaci.

 

Premiera serii planowana jest na lipiec 2018.

W tej historii wokół nas istnieją różni ludzie: przywódcy, przedsiębiorcy, znane gwiazdy i osoby niezwykle uzdolnione, które nie muszą się zbytnio wysilać a są nazywane geniuszami. Ale wszyscy ci geniusze mają coś wspólnego: wszyscy posiadają pewne “coś”, sekret, którego nie mogą wyjawić zwykłym ludziom. Tym sekretem jest Aguu.

Anime skupia się na Ai, zwykłej dziewczynie i tancerce baletu. Jej przyjaciółka Machi także jest baletnicą, ale jest również geniuszem. Obserwując ją, Ai często jest przygnębiona, ale pewnego dnia Ai odkrywa sekret swojej przyjaciółki: istnienie Aguu- przedmiotów, które zapewniają genialne zdolności osobom, które je posiadają. Aby uratować Machi, która staje się Szwaczką wykonującą Aguu, Ai musi stać się Wybawcą.
Obsada i projekty postaci:

Noriko Shibasaki jako Ai, szesnastoletnia baletnica. Jest utalentowana, pełna pasji i potrafi ciężko pracować, aby osiągnąć swoje cele. Ponadto jest odważna i sprawiedliwa, a swoim urokiem osobistym zjednuje sobie ludzi wokół siebie. Niestety jest zbyt łatwowierna i czasem postępuje nierozsądnie.

 

Eriko Matsui jako Machi, również szesnastoletnia baletnica. Jej ostrożność i próżność jest bardzo silna. Jest piękna, utalentowana i bogata, jednak pewnego dnia jej życie  wywraca się do góry nogami.

Wataru Takagi jako Rashou, lat 81. Szczery i cnotliwy. Jego umiejętności są przeciętne, ale nadrabia to swoim silnym sercem i nigdy się nie poddaje. Czasami bywa bardzo uparty. Jest ewangelistą 140-tego pokolenia Stowarzyszenia Braci i Sióstr Wybawców.

Satoshi Shibasaki jako Rafu, piętnastolatek trenujący sztuki walki. Posiada silne poczucie sprawiedliwości, ale często działa pod wpływem emocji, zbyt szybko im ulega. Preferuje rozwiązywanie wszystkich problemów siłą. Darzy ogromnym szacunkiem swojego dziadka- Rashou.

Bob Shirohata („Hetalia- Axis Powers”, „Momoiro Sisters”) zajął się reżyserią serii. Yuiko Katou objął pieczę nad scenariuszami. Masaaki Kannan („Hetalia: World Series”) został dyrektorem animacji, zaprojektował również postacie. Muzykę komponuje Yuki Shibasaki.

Źródł: Anime News Network

>ZENO<

Kategorie: Stare WAKAI

Zostaw komentarz

WAKAI Favicon
Od fanów dla fanów
WAKAI.PL

Codzienna dawka newsów, humoru, ciekawostek i recenzji ze świata anime!

© wakai.pl 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin Polityka prywatności.