Oficjalna strona popularnej już light novel „High School DxD Hero!” opowiadającej o losach Isseia Hyōdō, młodego niskoklasowego diabła i przyszłego króla haremu, ujawniła opening i ending, które znajdą się w długo wyczekiwanym 4 sezonie serii. Anime jest zapowiedziane na kwiecień tego roku.

 

 

Utwór, który będzie rozpoczynał każdy epizod, nazywa się「SWITCH」(tłum. Przełącznik) sądzę, że osoby, które czytały novelkę, nie są zaskoczone tym tytułem. Wykonawczynią tego utworu jest Minami. Ta postać nie powinna być nam obca, ponieważ śpiewała ona utwory do takich anime jak: „Medaka Box”, „Hataraku Maou-sama!”, „Muv-Luv Alternative: Total Eclipse” , „Sword Story” czy nawet „Infinite Stratos”. Oficjalnie data premiery tego utworu jest zaplanowana na 25 kwietnia 2018 roku.

Utworem kończącym epizod, będzie “Motenai Kuseni (‘;ω;´)” (tłum. Nawet jeśli jestem niepopularny) w wykonaniu Tapimiru, która wcześniej wykonała piosenkę rozpoczynającą anime „Zero Kara Hajimeru Mahō no Sho ” Zaskakujące jest to, iż data premiery tego utworu jest zaplanowana dopiero na 9 maja 2018 roku.

Na obecną chwilę jedynym sposobem na usłyszenie obu utworów jest zamówienie jej na oficjalnej stronie nowelki. Poniższe zdjęcia przedstawiają nam obie autorki.

Kategorie: Stare WAKAI

Zostaw komentarz

WAKAI Favicon
Od fanów dla fanów
WAKAI.PL

Codzienna dawka newsów, humoru, ciekawostek i recenzji ze świata anime!

© wakai.pl 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin Polityka prywatności.