Na zakończenie 12 odcinka (ostatniego) anime Masō Gakuen H x H (Hybrid x Heart Magias Academy Ataraxia) pojawił się napis:

to be continued

Anime powstaje w studio IMS Production w reżyserii Hiroyukiego Furukawa jako adaptacja ilustrowanych przez Hisahi i Kurogin (mechy) powieści Masamune Huji, opowiadających o Kizunie Hida, odwiedzającym na prośbę swojej starszej siostry Strategiczną Akademię Obrony Ataraxia. Tam też natyka się na Aine Chidorigafuchi, dziewczynę pilotującą magiczną zbroję Zerosu.
Ku jego zaskoczeniu, dziewczyna nagle ściąga z siebie ubranie – tuż przed jego oczami…. W tym samym czasie, chłopak otrzymuje od siostry informację o “prawdziwym zadaniu” – ma “popieścić klatkę piersiową” ( 😉 ) Ainy!
Okazuje się, że posiada on moc “dopalania” (coś jak magiczny przedmiot czasowo zwiększający możliwości posiadacza) dziewcząt poprzez dokonania na nich lubieżnych aktów .

Ze względu na walkę z innym światem, (zwycięzka) przyszłość zależy od tej mocy….

Huji rozpoczął publikację powieści w lutym zeszłego roku.

Powstało także słuchowisko, które ukazało się 1 lutego razem z limitowanym wydaniem 7 tom powieści.

Premiera anime nastąpiła 6 lipca a pierwsze dwa zestawy BD/DVD będą zawierały dodatkowe anime o wspólnym tytule Love Room+.
Pierwszy z nich nosi tytuł Kunoichi Aine Yamiuchi Mokushiroku (Kunoichi Aine: Surprise Attack Apocalypse) i pojawi się w sprzedaży 30 września.

Natomiast oficjalna strona anime streamuje trzy wideoreklamówki płyt0wego wydania:


Yurisha


Hayuru


Sylvia

Tymczasem na myanimelist https://myanimelist.net/anime/34101/Masou_Gakuen_HxH_2

Źródło: ANN, strona anime, dansetsu, myanimelist.

Kategorie: Stare WAKAI

Zostaw komentarz

WAKAI Favicon
Od fanów dla fanów
WAKAI.PL

Codzienna dawka newsów, humoru, ciekawostek i recenzji ze świata anime!

© wakai.pl 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin Polityka prywatności.