Oficjalna strona anime Mary to Majo no Hana (Mary and the Witch’s Flower) rozpoczęła streaming trzeciego trailera.

Jego tło muzyczne stanowi wykonywana przez rockową grupę Sekai no Owari przewodnia RAIN.

Anime powstaje w studio Ponoca w reżyserii Hiromasy Yonebayashiego jako adaptacja powieści dla dzieci The Little Broomstick angielskiej pisarki Mary Stewart, w której mieszkająca z dwiema ciotkami 10-letnia Mary Smith czuje się bardzo samotna. Pewnego dnia Tib, czarny kot sprowadzają do dziwnego kwiatu wśród drzew.
Krótko po tym, Mary znajduje małą miotłę i dosłownie wskakuje w akcję. Zanim się zorientowała, już szybowała wysoko ponad koronami drzew w stronę terenów Kolegium Endor, gdzie “Całe Szkolenie Prowadzone jest przez w Pełni Wykwalifikowane Czarownice“.
Tam też odkrywa dowody prowadzenia nieludzkich i okrutnych eksperymetów transformacji – więzione w klatkach zdeformowane i zmutowane zwierzęta. W momencie gdy jej miotła się wznosi, orientuje się, że Tib też został schwytany. Pewnego dnia wraca do Kolegium z zamiarem uwolninia wszystkich zwierząt, lecz zostaje spostrzeżona przez dyrektorkę – Miss Mumblechook i jej towarzysza – dr. Dee.
Dziewczynce udaje się uciec, lecz czy uda jej się ujść pościgowi prowadzonemu przez diabelską parę?

Premiera anime nastąpi 8 lipca a na 22 czerwca przewidziano specjalną imprezę w tokijskim TOHO Cinemas Roppongi Hill z udziałem zespołu produkcyjnego i obsady oraz przedpremierowym pokazem filmu..

Kategorie: Stare WAKAI

Zostaw komentarz

WAKAI Favicon
Od fanów dla fanów
WAKAI.PL

Codzienna dawka newsów, humoru, ciekawostek i recenzji ze świata anime!

© wakai.pl 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin Polityka prywatności.