Tegoroczny kwietniowy numer Kodansha ujawni informacje dotyczące ​​adaptacji mangi Grand Blue.

Opis

Iori Kitahara mieszkający w nadmorskim miasteczku rozpoczyna właśnie swój pierwszy rok na Uniwersytecie w Izu. Wchodząc do sklepu nurkowego swojego wujka, Grand Blue, z niecierpliwością wyczekuje wymarzonego życia studenckiego, wypełnionego pięknymi dziewczynami i dobrymi przyjaciółmi.

Ale sprawy nie idą zgodnie z planem. Po wejściu do sklepu napotyka grupę hałaśliwych, nagich osób ze starszych klas, którzy natychmiast zmuszają go do udziału w ich zabawie alkoholowej. Choć początkowo niechętnie, Iori szybko ustępuje stając się duszą imprezy. Niestety, to przynosi mu pogardę jego kuzyna, Chisa Kotegawa, który wkracza w najmniej właściwym czasie. Niezrażony, Iori wciąż przysięga, że ​​zrealizuje swoje idealne życie w college’u, ale czy wszystko pójdzie zgodnie z planem?

Kenji Inoue opisuje historię Grand Blue z ilustracjami Kimitake Yoshioka. Od kwietnia 2014 r. jest serializowany co miesiąc. Kodansha opublikował dziewięć skompilowanych tomów mangowych z najnowszym przesłanym 6 października zeszłego roku, a dziesiąty tom został wydany 7 marca.

Kodansha Comics USA publikuje mangę cyfrowo w języku angielskim jako Grand Blue Dreaming od września 2017 r. Piąty tom mangi został niedawno wydany w styczniu tego roku.

 

Kategorie: Stare WAKAI

Zostaw komentarz

WAKAI Favicon
Od fanów dla fanów
WAKAI.PL

Codzienna dawka newsów, humoru, ciekawostek i recenzji ze świata anime!

© wakai.pl 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin Polityka prywatności.