Moi drodzy czytelnicy, w tym dzisiejszym artykule pragnę przedstawić wam Mai Mizuhashi. Możliwe, że ktoś z was kiedyś widział to imię przechadzając się po weebowych playlistach na youtube, bądź klikał w linki wysyłane na spamach przez naszego niestety już czarnego Lilla.
Przechodząc do sedna, a więc kim jest Mai Mizuhashi?

Mai jest japońską artystką, której profesje szczerze mówiąc mnie zdziwiły, gdyż nie jest ona zwyczajną piosenkarką. Mai sama tworzy piosenki, tańce i stroje, w których później występuje na scenie i w teledyskach. Wierzcie lub nie, ale sama Mai na stan dzisiejszy ma 26 lat, a urodziła się ona 31 stycznia 1992 roku.

Trzeba przyznać, że jej kreacja robi wrażenie.

Mai rozpoczęła swoją karierę w grupie Harajuku BJ Girls, która zajmowała się głównie tworzeniem muzyki używanej do openingów i endingów anime. Jej głos mogliśmy usłyszeć między innymi w mało znanych anime takich jak Kamisama Kazoku i Freezing.

W 2010 po likwidacji grupy Mai rozpoczęła karierę solo postując filmy na różnych stronach takich jak Niconico gdzie została zauważona przez producenta muzyki Yoshinori Abe, znanego również jako Toku. Niestety jej konta raczej tam już nie znajdziemy, albo ja po prostu nie potrafię szukać. Toku pomógł jej w produkcji singlu “Color”, który później został użyty w anime Freezing

Dwa lata później uformowali oni grupę muzyczną GARNiDELiA, której debiut nastąpił w 2013 roku po wydaniu singla “Ambiguous” użytego w dość popularnym anime Kill la Kill. Co ciekawe nazwa powstała od francuskiej frazy “Le Palais Garnier de Maria” i nazwy asteroidy Cordelia, która została odkryta w rok urodzin Toku, czyli w 1978 roku. Co jak co ale widać, że do nazwy podeszli dość kreatywnie. Mai po założeniu grupy zaczęła się przedstawiać jako dziś bardziej już znane MARiA. W ciągu tych pięciu lat wydali oni mnóstwo piosenek głównie w stylu pop i eurodance, które możecie znać z anime Fate/Apocrypha i Mekakucity Actors. W każdym ich teledysku jest przedstawiona zupełnie inna historia, a jej stroje są wręcz zachwycające i za każdym razem jest w nich coś nowego . Aktualnie posiadają oni aż 74 tysiące fanów na samym facebooku, a pewnie jest i będzie ich jeszcze więcej.

A oto jej aktualny hit numer 1.
Gokuraku Jodo

Linki do grupy:
Facebook – https://www.facebook.com/GARNiDELiA/
Youtube- https://www.youtube.com/channel/UCFWbgSyNIyFFmzuKXi4sBfQ
Twitter – https://twitter.com/garnidelia

A wy co uważacie o Mai Mizuhashi? Piszcie w komentarzu.

Kategorie: Stare WAKAI

Zostaw komentarz

WAKAI Favicon
Od fanów dla fanów
WAKAI.PL

Codzienna dawka newsów, humoru, ciekawostek i recenzji ze świata anime!

© wakai.pl 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin Polityka prywatności.