Na oficjalnej stronie anime Love Live! Sunshine!! pojawiła się infromacja o produkcji drugiego sezonu.

Jego premiera ma nastąpić jesienią.

Informację podano podczas niedzielnego koncertu Love Live! Sunshine!! Aqours 1st LoveLive! ~Step! ZERO to ONE~.

Oprócz anime, w ramach Aquors Next Step! Project przewidziano drugą turę koncertową, drugą serię CD.

W 2010r, studio Sunrise, wydawnictwo Lantis i magazyn Dengeki G’s rozpoczęli Love Live! School Idol Project, który określlili jako “projekt z maksymalnym udziałem użytkowników” a który pozwala fanom wpływać przez głosowanie na przyszłość wybranych postaci idolek. Telefoniczne ankiety pozwalają na ustalenie wyglądu idolek, ich strojów czy fryzur. W ramach projektu powstała seria CD i AMV.
Członkowie projektu ogłosili w lutym 2012 o produkcji pełnego serialu anime, którego premiera nastąpiła w styczniu 2013r.

Powstał także film anime

Anime “School Idol Project” rozgrywa się w szkole znajdującej się w sąsiedztwie tokijskich dzielnic Akihabara, Kanda i Jinbochō. Szkoła staje w w obliczu niebezpieczeństwa “okrojenia”a nawet zamknięcia w przeciągu najbliższych 3 lat, więc dziewięć uczennic decyduje się na przystąpienie do Projektu Idolki, by wesprzeć szkołę i zwiększyć frekwencję..

Plan był prosty : Stać się (jako grupa/zespół) sensacją medialną i używając ogólnonarodowych mediów promować szkołę by przyciągnąć nowych uczniów. Plan prosty, ale solidny. Tylko czy na pewno się powiedzie?
Wszystko co możemy więcej zrobić to tylko prosić Cię o odrobinę Twojego wsparcia (pomocy). Naprawdę wierzymy, że z Waszą pomocą możemy zmienić świat wokół siebie. Urzeczywistnijmy nasze marzenia!

Latem 2015 r poinformowano o nowym projekcie noszącym podtytuł Sunshine!!. Jego premiera nastąpiła w lipcu zeszłego roku.

Kategorie: Stare WAKAI

Zostaw komentarz

WAKAI Favicon
Od fanów dla fanów
WAKAI.PL

Codzienna dawka newsów, humoru, ciekawostek i recenzji ze świata anime!

© wakai.pl 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin Polityka prywatności.