Połączenie humoru i akcji fantasy sprawiło, że serial stał się wielkim hitem wśród fanów, toteż studio JC Staff zdecydowało się na produkcję filmu anime (Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku o!) Pozostaje oczekiwać nam daty premiery filmu, a póki co oficjalnie potwierdzono personel.

W obsadzie znajdzie się Jun Fukushima jako Kazuma, Sora Amamiya jako Aqua, Rie Takahashi jako Megumin, Ai Kayano jako Mrok, Yui Horie jako Wiz i Aki Toyosaki jako Yunyun. Film wyreżyseruje Takaomi Kanasaki.

Dla tych, którzy nie znają KonoSuby: jest to seria lekkich powieści napisanych przez Natsume Akatsuki z ilustracjami Kurone Mishimy. Fabuła skupia się wokół licealisty Kazumiy Satou, który pewnego dnia zostaje uczestnikiem wypadku.Jego którtki żywot dobiega końca… Choć nie zupełnie…Po śmierci trafia przed oblicze bogini Aquy, która zadaje mu pytanie czy zechciałby wybrać się do innego świata, przypominającego grę, a z sobą zabrać tylko jedną rzecz. Zirytowany Kazuma niewiele myśląc odpiera „Wezmę ciebie”. Od tej pory rozpoczyna się jego pełna utrapień przygoda w nowym, zupełnie nieznanym świecie.

Kategorie: Stare WAKAI

Zostaw komentarz

WAKAI Favicon
Od fanów dla fanów
WAKAI.PL

Codzienna dawka newsów, humoru, ciekawostek i recenzji ze świata anime!

© wakai.pl 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin Polityka prywatności.