W kwietnym numerze magazynu good! Afternoon zamieszczono informację, że manga Grand Blue autorstwa Kenji Inoue (fabuła) oraz Kimitake Yoshioka (illustracje) otrzyma adaptację na telewizyjne anime. Natomiast kilka dni później za pośrednictwem oficjalnej strony oraz konta twitter serii ujawniono pierwsze informacje, takie jak: skład sztabu produkcyjnego, aktorów głosowych oraz datę premiery, którą wyznaczono na letni sezon – lipiec 2018.

Sztab produkcyjny:

Director, Script, Sound Director: Shinji Takamatsu (Danshi Koukousei no Nichijou)

Character Design: Hideoki Kusama (Battery)

Studio: Zero-G

Aktorzy głosowi:

Iori Kitahara: Yuuma Uchida (Tokyo Ghoul:re)

Kouhei Imamura: Ryouhei Kimura (Nil Admirari no Tenbin)

Shinji Tokita: Hiroki Yasumoto (Megalo Box)

Ryuujirou Kotobuki: Katsuyuki Konishi (Kakuriyo no Yadomeshi)

Chisa Kotegawa: Chika Anzai (Kokkoku)

Nanaka Kotegawa: Maaya Uchida (the High School DxD series)

Azusa Hamaoka: Toa Yukinari (the Berserk series)

Aina Yoshiwara: Kana Asumi (the Yama no Susume series)

Iori Kitahara rozpoczyna studia na uniwersytecie w nadmorskim mieście Izu i przeprowadza się do domu swojego wujka, który razem z dwiema córkami prowadzi tytułowy sklep nurkowy Grand Blue. Z niecierpliwością wyczekuje wymarzonego życia studenckiego, wypełnionego pięknymi dziewczynami i dobrymi przyjaciółmi.

Ale niestety sprawy nie idą zgodnie z planem. Po wejściu do sklepu napotyka grupę hałaśliwych, nagich osób ze starszych klas, którzy natychmiast chwytają i zmuszają go do udziału w ich zabawie alkoholowej. Choć początkowo niechętnie, Iori szybko ustępuje stając się duszą imprezy. A to przynosi mu pogardę jego kuzyna, Chisa Kotegawa, która niestety wkracza w najgorszym możliwym czasie. Mimo wpadki, Lori nadal wierzy w osiągnięcie swego idealnego życia w college’u, ale czy wszystko pójdzie zgodnie z jego planem?

Kategorie: Stare WAKAI

Zostaw komentarz

WAKAI Favicon
Od fanów dla fanów
WAKAI.PL

Codzienna dawka newsów, humoru, ciekawostek i recenzji ze świata anime!

© wakai.pl 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin Polityka prywatności.