Oto propozycje koreańskich dram na miesiąc marzec 2017. Na dole znajdziecie również listę kontynuacji z poprzednich miesięcy.

Wakai poleca: The Liar and His Lover

Fabuła oparta jest na  japońskiej mandze Kanojo wa Uso wo Aishisugiteru i opowiada historię niezwykle utalentowanego oraz znanego kompozytora Kang Han-Kyeol (Lee Hyun-Woo), który inspiruje się głosem innych ludzi. Bohater poznaje uczennicę szkoły średniej – Yoon So-Rim (Joy). Jest ona obdarzona nieziemskim głosem, który przykuwa jego uwagę.  Jednak artysta stara się ukrywać swoją tożsamość.

Obsada: Lee Hyun-Woo i Joy(Red Velevet)

Tagi: Romans

Stacja: tvN
Emisja: 20 marca  2017

Radiant Office

Po wielu nieudanych próbach w znalezieniu pracy Eun Ho-Won (Ko Ah-Sung) decyduję się popełnić samobójstwo. Bohaterka uchodzi z życiem i trafia do szpitala. Tam dowiaduje się, że choruje na nieuleczalną chorobę. Niedługo potem dziewczynie udaję się dostać pracę w firmy o której marzyła. Eun Ho-Won świadoma swojej bliskiej śmierci postanawia nie hamować się przed niczym, przez co jej zachowanie często nie podoba się kierownikowi (Ha Seok-Jin).

Obsada: Ko Ah-Sung, Ha Seok-Jin, Lee Dong-Hwi i Hoya(Infinite)

Tagi: Komedia, praca, romans

Stacja: MBC
Emisja: 15 marca 2017

Tunnel

W 1986 roku detektyw Park Gwang-Ho (Choi Jin-Hyuk) zajmuje się sprawą seryjnego mordercy. Jego życie zmienia się drastycznie, gdy podczas pościgu przechodzi przez tajemniczy tunel. W ten sposób detektyw przenosi się w czasie do współczesnego Seulu, gdzie dowiaduje się, że seryjny morderca ponownie dokonuje zabójstw. Gwang-Ho wraz z nowym partnerem, Kim Sun Jae (Yoon Hyun-Min), postanawia wznowić śledztwo. Pomaga im profesor Shin Jae-Yi (Lee Yoo-Young), która specjalizuje się w psychologii kryminalnej.

Obsada: Choi Jin-Hyuk, Yoon Hyun-Min i Lee Yoo-Young

Tagi: Kryminał, akcja

Stacja: OCN
Emisja: 25 marca 2017

Whisper

Detektyw Shin Young-Joo (Lee Bo-Young) oraz sędzia Lee Dong-Joon (Lee Sang-Yoon) pracują razem, by rozwiązać głośną aferę korupcyjną, w którą wplątana jest największa państwowa kancelaria adwokacka Taebaek.

Obsada: Lee Bo-Young, Lee Sang-Yoon Kwon Yool i Park Se-Young

Tagi: Polityka, romans 

Stacja: SBS
Emisja: 27 marca 2017

Dramy, które są kontynuowane w tym miesiącu bądź się kończą:

Zobacz news o nowościach stycznia 2017~!

 

Źródła: kdramakisses.com, mydramalist.com, asianwiki

Pisała Fumitooru dla Wakai.pl

Kategorie: Stare WAKAI

Zostaw komentarz

WAKAI Favicon
Od fanów dla fanów
WAKAI.PL

Codzienna dawka newsów, humoru, ciekawostek i recenzji ze świata anime!

© wakai.pl 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin Polityka prywatności.