Przedstawiamy wam idealną listę dram na wakacyjne dni. Oto nowości koreańskiej telewizji lipca tego roku!

Bride of the Water God 2017

Bóg wody Ha Baek (Nam Joo hyuk) schodzi na ziemię, by znaleźć potężny kamień dzięki, któremu będzie w stanie przejąć tron. Do osiągnięcia celu potrzebuje jednak jednej osoby – swojego sługi, a jednocześnie przeznaczonej mu panny młodej. Rodzina pani doktor So ah (Shin Se kyung) od pokoleń ma służyć Bogu wody. Jednakże bohaterka nie wierzy w żadne bóstwa. Kiedy Ha Beak odnajduje dziewczynę, ta od razu stwierdza, że on musi mieć jakieś urojenia.

Obsada: Shin Se kyung, Nam Joo hyuk, Lim Ju hwan i Krystal

Tagi: Romans, komedia, fantasy

Stacja: tvN
Emisja: 3 lipca  2017

School 2017

Szkolna komedia o perypetiach uczniów i ich nauczycieli. Ra Eun ho (Kim Se jeong) to wesoła i pilna uczennica, która ciężką pracą chce osiągać swoje cele. Niestety poprzez pewne nieporozumienie zostaje błędnie uznana za czarną owcę. Natomiast buntownik Hyun Tae woon (Kim Jung hyun) jest nowym uczniem, który wrócił z Ameryki po tym jak został wyrzucony z tamtejszej szkoły. Chłopak czuje się bezkarnie w nowym miejscu, ponieważ jego ojciec wykłada pieniądze na wydatki placówki.

Obsada: Kim Se jeong, Kim Jung hyun i Jang Dong yoon

Tagi: Romans, szkolne, dorastanie

Stacja: KBS
Emisja: 17 lipca  2017

The King in Love

Czasy dynastii Goreyo. Książę Won jest przystojnym i dumnym władcą, jednakże dąży do ciągłych podboi i krwawych walk. Przyjaźni się z Wang Rin (Hong Jong Hyun), który jest zarazem jego protektorem. Ich relacje komplikują się wraz z poznaniem pięknej Eun San (Yoona), córki najbogatszego człowieka w kraju. Z czasem oboje zakochują się w dziewczynie.

Obsada: Siwan, Yoona i Hong Jong-Hyun

Tagi: Historia, romans, melodramat

Stacja: MBC
Emisja: 17 lipca  2017

Man Who Dies to Live

W latach 70 Jang Dal Goo (Choi Min Soo) wyrusza w podróż na bliski wschód, aby osiedlić się w małym królestwie. Zdobywa tam fortunę i uznanie. Po latach mężczyzna wraca do Korei, pragnie naprawić relacje ze swoją rodziną. Odnajduje córkę Lee Ji Young (Gang Ye Won) oraz zięcia Kang Ho-Rim (Shin Sung Rok). Bohaterowie na nowo odkrywają znaczenie rodziny.

Obsada: Choi Min soo, Kang Ye won i Shin Sung rok

Tagi: Drama, rodzina

Stacja: MBC
Emisja: 19 lipca  2017

Reunited Worlds

Po tajemniczym wypadku Sung Hae Sung (Yeo Jin Goo) znika bez śladu. Powraca po 12 latach jako 31-latek. Jednak mimo dorosłego wieku, bohater dalej posiada wygląd i charakter 19-latka. Chłopak odnawia znajomości z rówieśniczką z dzieciństwa Jung Jung Won (Lee Yeon Hee). Przyjaciele wdają się romans.

Obsada: Yeo Jin goo, Lee Yeon hee i Ahn Jae hyun

Tagi: Fantasy, romans

Stacja: SBS
Emisja: 19 lipca  2017

Falsify

Reporterzy Han Moo Young (Namgung Min) i Lee Seok Min (Yu Jun Sang) wraz z prokuratorem Kwon So Ra (Uhm Ji Won) chcą przywrócić porządek w skorumpowanym świecie. Co więcej, jeden z bohaterów pragnie zemsty na ludziach, którzy są odpowiedzialni za śmierć jego brata.

Tagi: Kryminalny, thriller

Stacja: SBS
Emisja: 24 lipca  2017

Criminal Minds

Koreański remake amerykańskiego serialu kryminalnego Criminal Minds / Zabójcze umysły. Opowiada o jednostce FBI, zajmującej się tworzeniem profili psychologicznych zbrodniarzy. Starają się oni rozwikłać sprawy z punktu widzenia winnego .

Tagi: Kryminalny, thriller

Stacja: tvN
Emisja: 26 lipca  2017

Dramy, które są kontynuowane w tym miesiącu:

Kończą się:

Zobacz news o koreańskich dramach: nowości czerwca 2017!

 

Źródło: kdramakisses, wikipedia, asianwiki

Pisała Fumi dla Wakai.pl

Kategorie: Stare WAKAI

Zostaw komentarz

WAKAI Favicon
Od fanów dla fanów
WAKAI.PL

Codzienna dawka newsów, humoru, ciekawostek i recenzji ze świata anime!

© wakai.pl 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin Polityka prywatności.