Wesprzyj organizacje charytatywne i uzbrój się nawet w 19 tytułów od Sekai Project.

W najnowszym pakiecie Humble Bundle zdecydowano się na zaspokojenie głodu jednej z nisz, której zaserwowano pakiet aż 19 gier z gatunku visual novel. Produkcje sprowadzone na międzynarodowy sklep Steam przez Sekai Project możemy kupić w różnych cenach – rozpoczynając od czterech gier za $1.

Jeśli jednak zdecydujemy się przeznaczyć większą kwotę, będziemy w stanie przebierać pośród takich znanych tytułów jak NEKOPARA, Narcissu i WORLD END ECONOMiCA, co w połączeniu z mniej popularnymi grami zapewni nam dużo rozrywki w cenie o wiele niższej, niż tej rynkowej.

Choć zazwyczaj nasz datek będzie podyktowany grami, warto wspomnieć, iż to od nas zależy ile naszych pieniędzy trafi na organizacje charytatywne, pośród których tym razem są Comic Book Legal Defense Fund, Doctors Without Borders, Make-A-Wish oraz fundacja, którą możemy dowolnie wybrać spośród tysięcy dostępnych.

Serdecznie zapraszamy do bliższego zapoznania się z wyżej wymienionymi oraz wieloma innymi tytułami i wsparcie szczytnych celów w Humble Sekai Project Bundle.

Źródło / Grafika: Humble Bundle

Źródło wpisu: jp-gaming.pl - z zamiłowania do japońskiej popkultury"
Kategorie: Stare WAKAI

Zostaw komentarz

WAKAI Favicon
Od fanów dla fanów
WAKAI.PL

Codzienna dawka newsów, humoru, ciekawostek i recenzji ze świata anime!

© wakai.pl 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin Polityka prywatności.