Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów One Piece! Sieć kin Helios oficjalnie poinformowała, że 4 listopada 2022 roku na polskich ekranach pojawi się One Piece Film: Red. Ponadto sieć Multikino także zapowiedziała swoje seanse, jednak w tym wypadku przedpremierowo film pojawi się 3 listopada 2022 roku. Bilety można zamówić już teraz w przedsprzedaży.

Premiera One Piece Film: Red w Japonii miała miejsce 6 sierpnia 2022 i jak się można domyślić, stała się ogromnym hitem. Tym samym jest to najbardziej dochodowy film 2022 w Japonii, a także najbardziej dochodowy film samej serii One Piece.

OPIS FABUŁY

Film One Piece Film: Red opowiada o tajemniczej piosenkarce o imieniu Uta. Co ciekawe na samym wstępie oznajmia ona, że jest córką nikogo innego jak samego Shanksa! Oczywiście również i w tym przypadku na scenie nie może zabraknąć Luffy’ego i jego Słomkowych kapeluszy. Brzmi dobrze prawda?

Jesteśmy świadkami czegoś przełomowego, ponieważ jak wszyscy wiemy, do jeszcze niedawna o filmach anime w kinie mogliśmy tylko pomarzyć. Jednak powoli się to zmienia! Na przestrzeni kilku miesięcy na dużym ekranie zagościły produkcje takie jak: Belle, Jujutsu Kaisen #0, a także w ostatnim czasie Dragon Ball Super: Super Hero.

One Piece dokłada tutaj swoją cegiełkę i miejmy nadzieję, że w przyszłości będzie takich filmów coraz więcej.(Moim osobistym marzeniem jest obejrzenie w kinie Gintama: The Final!).

Kategorie: NewsyStare WAKAI

Zostaw komentarz

WAKAI Favicon
Od fanów dla fanów
WAKAI.PL

Codzienna dawka newsów, humoru, ciekawostek i recenzji ze świata anime!

© wakai.pl 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin Polityka prywatności.