Warszawski Festiwal Kultury Japońskiej Animatsuri 2018 to już dziesiąta edycja tej imprezy promującej japońską kulturę i popkulturę. Odbędzie się w dniach 20-22 lipca w Warszawie. Organizatorem jest Stowarzyszenie Animatsuri.  W trakcie Animatsuri będziecie mogli wziąć udział w najróżniejszych atrakcjach, będą panele tematyczne i prelekcje, konkursy wiedzowe i turnieje sprawnościowe, także pokazy sztuk walki i warsztaty, koncerty i konkurs cosplay.  Dostępne będą także najnowsze konsole do gier, na których będzie można pograć w wiele ciekawych gier, będą gry muzyczne (DDR i UltraStar) oraz gry planszowe. Ponadto będzie można spróbować najróżniejszych japońskich specjałów. Nie może was tam zabraknąć!

Strona internetowa konwentu tutaj.

Miejsce imprezy: Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe
ul. Bobrowiecka 9, Warszawa

Data: 20 lipca 17:00 do 14:00 22 lipca 2018 r.

Tegoroczna edycja Animatsuri ponownie odbędzie się w warszawskim Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym mieszczącym się przy ul. Bobrowieckiej 9. To super nowoczesny kompleks budynków. Na potrzeby tegorocznej edycji Animatsuri wynajęto ponad 20 sal, w tym ogromną salę konferencyjną, która posiada profesjonalną scenę teatralną.

Noclegi: 

Nocleg minimum, to kawałek podłogi, na którym można rozłożyć np. karimatę i śpiwór. Tę rolę na tegorocznym Animatsuri będzie pełnić m.in. sala gimnastyczna mieszcząca się na terenie CKS-u. Niestety w tym roku nie będzie możliwości rozłożenia własnych namiotów, gdyż teren CKS-u nie jest do tego przystosowany. Na miejscu będą dostępne prysznice. Skorzystanie z noclegu minimum wymaga zrobienia rezerwacji i oznaczenie odpowiedniej opcji w formularzu rejestracyjnym, co zwiększy koszt wejściówki o 10zł. A jeśli cenicie sobie komfort i wygodę, a pieniądze nie grają dla Was roli, to istnieje możliwość przenocowania w hotelu CKS.  Każdy pokój ma prywatną łazienkę i istnieje możliwość (za dopłatą) zjedzenia śniadania w hotelowej stołówce. Więcej szczegółów tutaj.

Informacje o wejściówkach tutaj.

Informacje dodatkowe:

  • Osoby nieletnie muszą na konwencie przekazać nam wypełnioną Kartę Konwentowiczabez niej nie będą mogły one uczestniczyć w konwencie.
  • Dzieci do ukończonych sześciu lat wchodzą za darmo. Jedynym warunkiem jest przebywanie takiego dziecka pod opieką rodzica lub opiekuna prawnego, który kupił wejściówkę.
  • FAQ tutaj.

Zdjęcie użytkownika Stowarzyszenie Animatsuri.

Do zobaczenia na Animatsuri 2018!

>ZENO<

Kategorie: Stare WAKAI

Zostaw komentarz

WAKAI Favicon
Od fanów dla fanów
WAKAI.PL

Codzienna dawka newsów, humoru, ciekawostek i recenzji ze świata anime!

© wakai.pl 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin Polityka prywatności.