Po emisji ostatniego odcinka “3D Kanojo: Real Girl” producenci anime zapowiedzieli, że drugi sezon serialu będzie emitowany od stycznia 2019 roku.

Anime jest adaptacją mangi szkolnego romansu Real Girl autorstwa Mao Nanami. Manga serializowana była w czasopiśmie Kodansha’s Dessert w latach 2011-2016. Wydano łącznie 12 tomów dla tej serii i 1,3 miliona kopii.

Fabuła skupia się wokół Tsutsui Hikari, który jest otaku i zwykle unika życia towarzyskiego. Uchodzi za dziwnaka i ma jednego przyjaciela, również wyizolowanego, z którego brutalnie szydzi większość kolegów z klasy. Pewnego dnia Hikari musi posprzątać szkolny basen razem z pewną dziewczyną będącą obiektem zainteresowania większości chłopaków Igarashi Irohą. W życie bohatera wdziera się tytułowa „trójwymiarowa dziewczyna”. Dziewczyna szybko interesuje się Tsutsuim, choć ten podejrzewa ją o chwilowy kaprys dziewczyny, której znudzili się inni chłopcy. Początki znajomości są dość trudne, szczególnie dla chłopaka unikającego jakichkolwiek kontaktów międzyludzkich. Szybko okazuje się, że Iroha może zostać jego pierwszą, prawdziwą – 3D dziewczyną.

Kto kogoś zainteresował pierwszy sezon? Piszcie w komentarzach!

https://youtu.be/4YCAJZv79K8

Kategorie: Stare WAKAI

Zostaw komentarz

WAKAI Favicon
Od fanów dla fanów
WAKAI.PL

Codzienna dawka newsów, humoru, ciekawostek i recenzji ze świata anime!

© wakai.pl 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin Polityka prywatności.