Piątego grudnia swoje urodziny obchodził nie kto inny jak sam Lelouch, więc twórcy Code Geass postanowili sprawić Lelouch’owi  i nam prezent, i ogłosili nową serię oraz grę na telefony!

Zacznijmy jednak od chyba najciekawszej informacji. Nowe anime będzie nosiło tytuł Code Geass: Dakkan no Zetto, data premiery oczywiście nie jest jeszcze znana, jednak wiemy już kto zajmie się najważniejszymi elementami serii.

  • Za reżyserię odpowiedzialny będzie Yoshimitsu Ohashi (Amnesia, Sacred Seven),
  • Scenariusz przygotuje Noboru Kimura (Princess Principal: Crown Handler, Kemono Jihen),
  • Postaciami ponownie zajmie się Takahiro Kimura.

Poniżej możecie zobaczyć jedenastominutowy filmik z zapowiedzią wspomnianego anime oraz wywiadem z twórcami (oczywiście całość jest, przynajmniej na ten moment, po japońsku)

Kolejną ciekawą informacją dla miłośników uniwersum Code Geass może okazać się wspomniana wcześniej gra na telefony komórkoweCode Geass: Genesic Re:CODE jest grą, w której przyjdzie nam przeżyć różne sceny znane z anime, jednak produkcja nie będzie odwzorowywała wszystkich wydarzeń, ponieważ zostanie napisana zupełnie nowa historia, w której to my, gracze, zostaniemy bohaterami. Oczywiście nie zabraknie kluczowych, dla serii postaci. Gra będzie posiadała zarówno elementy RPG, jak i te bliższe symulacjiEkipa tworząca grę opisuje ją jako “oficjalny sequel serii Code Geass”.

To nie wszystko, jeśli ciekawi was jak będą wyglądały postacie z gry, to mam dla was niespodziankę, którą pewnie już widzicie poniżej. Ale przed tym jeszcze kilka słówek ode mnie.

Jaracie się na serię tak jak ja? Gra będzie ogrywana? Podzielcie się wrażeniami w komentarzach. Ja osobiście nie mogę się doczekać rezultatów tych projektów, ale nie trzymam was już dłużej. Trzymajcie się ciepło i widzimy się przy kolejnych newsach. Miłego!

Kategorie: Stare WAKAI

Zostaw komentarz

WAKAI Favicon
Od fanów dla fanów
WAKAI.PL

Codzienna dawka newsów, humoru, ciekawostek i recenzji ze świata anime!

© wakai.pl 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin Polityka prywatności.