Podczas konferencji prasowej przed „2017 BTS LIVE TRILOGY EPISODE III THE WINGS TOUR” w  Gocheok Sky Dome, BTS mówiło o tym, co ich zdaniem sprawiło, że są popularni pośród międzynarodowych fanów.

Kiedy zapytano, co jest ich sekretem do globalnej popularności, członkowie wybrali swój ciągły rozwój i chemię między sobą. Jin wyjaśnił: „Świetnie dogadujemy się ze sobą i myślimy, że to nasza największa siła. Byliśmy kiedyś bardzo zaskoczeni, gdy poproszono nas o napisanie, co uważamy za sekret naszego sukcesu, i wszyscy członkowie napisali „chemia pomiędzy członkami.”

Jin rozśmieszył osoby w pomieszczeniu, dodając: „Poprzez wiele albumów, każdy z członków znacznie dojrzał, szczególnie w obszarze wyglądu”.

BTS

Suga oznajmił: „To strasznie fajne, wiedzieć, że jesteśmy kochani nawet w Północnej i Południowej Ameryce i jesteśmy wdzięczni za to. Myślę, że może być to spowodowane tym, że piszemy własną muzykę i aktywnie bierzemy udział w produkcji naszych albumów. Stworzyliśmy wiele utworów, które mają brzmienie, które międzynarodowi fani mogą lubić. Myślę, że tego rodzaju detale sprawiają, że jesteśmy dla niech tacy przyciągający.”

Rap Monster także wtrącił: „Używamy modnych dźwięków. Myślę, że kolejnym powodem naszego sukcesu jest wzrost liczby międzynarodowych fanów K-popu. Myślę, że są zainteresowani historiami, które wplatamy w muzykę. Możliwość wyrażenia naszego przesłania w teledyskach i, co najważniejsze, w naszej muzyce, także pomaga.”

Na pytanie, co chcą osiągnąć w 2017 roku, V powiedział: „Osobiście, jednym z moich największych celów na ten rok jest to byśmy znaleźli się Billboard Hot 100 Chart. Myślę, że to lista, na której znalezieniu się marzą wszyscy artyści.”

Zgadzacie się z oceną BTS, dlaczego są popularni między międzynarodowymi fanami?

Kategorie: Stare WAKAI

Zostaw komentarz

WAKAI Favicon
Od fanów dla fanów
WAKAI.PL

Codzienna dawka newsów, humoru, ciekawostek i recenzji ze świata anime!

© wakai.pl 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin Polityka prywatności.