Oficjalna strona internetowa dla anime “Tada Never Falls in Love” (Tada-kun wa Koi o Shinai) ogłosiła we wtorek, że personel zastępuje członka obsady głosu postaci Hajime Suzamoto (zdjęcie poniżej). Tomokazu Sugita gra teraz postać, zastępując Yuichiro Umeharę, od jedenastego odcinka, który pojawi się 14 czerwca

W maju Umehara został przyjęty do szpitala po zdiagnozowaniu ostrego rozsianego zapalenia mózgu i rdzenia, choroby autoimmunologicznej, która wpływa na układ nerwowy. Aktor koncentruje się na leczeniu i podejmuje nieokreśloną przerwę w pracy.

Anime dostanie premierę 5 kwietnia i będzie miało 12 odcinków. Sentai Filmworks licencjonował anime na transmisję strumieniową i domowe wideo. Serial jest transmitowany na HIDIVE jako simulcast w Ameryce Północnej, Australii, Nowej Zelandii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, RPA, Holandii, Skandynawii, Hiszpanii, Portugalii i Ameryce Łacińskiej.

W oryginalnym opowiadaniu anime, Mitsuyoshi Tada, chłopiec, który nigdy nie znał miłości, robi zdjęcia kwiatów wiśni w pełnym rozkwicie, gdy poznaje Teresę Wagner, studentkę transferu z Luksemburga. Po przybyciu do Japonii zgubiła się, oddzielona od jej towarzysza. Mitsuyoshi pomaga jej i przyprowadza ją do kawiarni swojego dziadka.

Źródło: Tada Never Falls in Love oficjalna strona internetowa za pośrednictwem Nijimen
>nicknvme<
Kategorie: Stare WAKAI

Zostaw komentarz

WAKAI Favicon
Od fanów dla fanów
WAKAI.PL

Codzienna dawka newsów, humoru, ciekawostek i recenzji ze świata anime!

© wakai.pl 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin Polityka prywatności.