Na oficjalnej stronie anime “Dame x Prince Anime Caravan” (adaptacja gry na smartphone’a pod tytułem “DamexPrince”, aka “DamePri”) pojawiło się krótkie promo wideo, a w jego tle możemy usłyszeć opening „DxDxD” wykonany przez BREAKERZ . Anime opowie nam zupełnie inną, oryginalną historię, odbiegającą od tego, co było przedstawione w grze na smartphone’a.

 Anime będzie miało swoją premierę 10 stycznia.

https://youtu.be/mTJv-2GEfrw

Oto krótkie charakterystyki postaci:

Sayuri Yahagi jako Ani– księżniczka królestwa Inaco i główna bohaterka anime. Mimo wysokiego statusu, została wychowana przez ojca w duchu ciężkiej pracy. To mocno stąpająca po ziemi realistka.

Kaito Ishikawa jako Narek– dziedzic tronu Milidonii. Narcyz, który nie widzi niczego poza czubkiem własnego nosa. Jego pasja to dowodzenie gromadą służących dookoła siebie.

Yuichiro Umehara jako Vino– syn milidońskich arystokratów najwyższej rangi. Uwielbia dziewczyny. Ekspert od wszystkiego co jest z nimi związane.

Sōma Saitō jako Ruze – koronowany książe królestwa Selenfalen. Posiada charyzmę i ogromny urok osobisty, który urzeka wszystkich w królestwie. Chłopiec delikatny niczym kwiat, daleki od postaw narcystycznych i egoistycznych.

Ryohei Kimura jako Mare– młodszy brat Ruze, drugi w linii sukcesji tronu Selenfalen. Tajemniczy, rzadko widywany samotnik.

Tomoaki Maeno jako Teo– etatowy farmer. Przyjaciel z dzieciństwa księżniczki Ani, który zawsze chce ją chronić. W jej towarzystwie zawsze daje z siebie wszystko.

Shunsuke Takeuchi jako Riot– milidoński rycerz. Bardzo wyróżniający się swoją rycerskością, jednakże często pomiatany przez ludzi wokół siebie w codziennym życiu.

Eiji Takemoto jako Chrom– premier państwa Selenfalen. Inteligentny i religijny. Bystry i zręczny jeśli chodzi o politykę. Wierny zwolennik księcia Ruze.

Ayaka Saito jako Gurimaru – strażniczka królestwa Inaco. Twierdzi, że potrzebuje miłości żeby rosnąć, jednak wygląda na to, że ma jej za mało, gdyż wielkością przypomina zaledwie kota… a tak naprawdę jest gryfem.

Źródło: Anime News Network

 

>Zeno<

Kategorie: Stare WAKAI

Zostaw komentarz

WAKAI Favicon
Od fanów dla fanów
WAKAI.PL

Codzienna dawka newsów, humoru, ciekawostek i recenzji ze świata anime!

© wakai.pl 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin Polityka prywatności.