Program wakai.exe ver. 0.5.3.0 do słuchania na PC - bez włączenia przeglądarki!Start / Anime TV / Spice and Wolf ostatni arc mangi w 13 tomie
Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Spice and Wolf ostatni arc mangi w 13 tomie

Spice and Wolf ostatni arc mangi w 13 tomie
Oceń ten Post!

12 tom Keito Koume jest adaptacja mangi z Isuna Hasekura –  Spice and Wolf. „Lekkie powieści” ujawniły w czwartek, że manga wejdzie w ostateczny arc w 13 tomie.

MediaWorks zapowiedziała adaptację mangi w 2007 roku, a seria zadebiutowała w listopadowym numerze  Kadokawa w magazynie Dengeki Maoh tego roku. Nowe rozdziały są szeregowane co miesiąc w magazynie. Ju Ayakura, który zilustrował nowele Spice and Wolf, również zaprojektował postacie dla mangi. Wydawca z Ameryki Północnej Yen Press otrzymał licencję w 2009 roku i będzie wysyłać mangi do 11 tomu tego września.

MediaWorks opublikował powieści w Japonii i wysłał szesnastą i ostatni tom w lutym 2011. Yen Press zalicencjował nowelę we wrześniu 2008 roku, a ostatni tom wyśle w grudniu.

Powieści inspirowane są również na dwóch sezonach anime reżyserii Takeo Takahashi i napisane przez Narushisa Arakawa. Pierwszy sezon wyemitowany w Japonii w okresie od stycznia do marca 2008 roku, a drugi sezon został wyemitowany w Japonii od lipca do września 2009 roku, w Ameryce Północnej dystrybutor anime Funimation zalicencjował oba sezony.

Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Autor Wakai NEWS

Wakai NEWS
Najlepsze radia Azjatyckie w Polsce!

Check Also

7SEEDS

7SEEDS – nadchodzi nowa seria anime!

7SEEDS – nadchodzi nowa seria anime!5 (100%) 2 votes W kwietniu 2019r. na Netflix uraczy …

shares