Program wakai.exe ver. 0.5.3.0 do słuchania na PC - bez włączenia przeglądarki!Start / Anime TV / Sidonia no Kishi – powstanie trzeci sezon anime?!
Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Sidonia no Kishi – powstanie trzeci sezon anime?!

Sidonia no Kishi – powstanie trzeci sezon anime?!
Oceń ten Post!

Podczas panelu Spotlight on Tsutomu Nihei na Comic-Con, Tsutomu Nihei zasugerował (wyraził nadzieję na) możliwość powstania 3 sezonu anime Sidonia no Kishi.

Potwierdził to obecny współreżyser seriali – Hiroyuki Seshita, prosząc o wsparcie zarówno Sidonia no Kishi jak i Blame, “co pozwoli zwiększyć szanse na jego powstanie“.

Seriale powstały jako adaptacja mangi Tsutomu Niheia Sidonia no Kishi.

Ludzie uciekli z Ziemi przed obcymi zwanymi Gauna, którzy zniszczyli ich planetę i ruszyli w pogoń za niedobitkami gatunku ludzkiego. Przeżyć udało się nielicznym uciekinierom na statku o nazwie Sidonia, który musiał im służyć wiekami jako forteca. Sidonia no Kishi opowiada o losach chłopaka wychowywanego przez dziadka na dolnych, opuszczonych pokładach statku, będącym jedną z ostatnich nadziei ludzkości. Pewnego dnia w poszukiwaniu jedzenia młodzieniec wybiera się na jeden z górnych pokładów, zostaje zauważony, gdy kradnie ryż i podczas ucieczki przez nieostrożność zostaje złapany. Po tym incydencie zostaje wśród ludzi w świecie, którego do końca nie zna, ale mimo to zaprzyjaźnia się z nimi i postanawia, że będą razem bronić statku i ludzi, których pokochał.

Premiera pierwszego sezonu nastąiła w kwietniu 2014, drugiego – w kwietniu 2015.

Pierwszy sezon został skompilowany do filmu anime z nowymi sekwencjami, będącymi łącznikiem z drugim sezonem.

Źródło: animenewsnetwork.com

Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Check Also

7SEEDS – ujawniono tytuł i wykonawcę ED anime.

7SEEDS – ujawniono tytuł i wykonawcę ED anime.5 (100%) 1 vote Oficjalna strona anime 7SEEDS …

shares