Program wakai.exe ver. 0.5.3.0 do słuchania na PC - bez włączenia przeglądarki!Start / Anime TV / Shōwa Genroku Rakugo Shinjū: Sukeroku Futatabi-hen – ujawniono dokładną datę premiery drugiego sezonu anime.
Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Shōwa Genroku Rakugo Shinjū: Sukeroku Futatabi-hen – ujawniono dokładną datę premiery drugiego sezonu anime.

Shōwa Genroku Rakugo Shinjū: Sukeroku Futatabi-hen – ujawniono dokładną datę premiery drugiego sezonu anime.
Oceń ten Post!

Oficjalna strona anime Shōwa Genroku Rakugo Shinjū: Sukeroku Futatabi-hen poinformowała o dokładnej dacie premiery drugiego sezonu.

Nastąpi ona 7 stycznia o 2:25 w TBS.

Anime – podobnie jak pierwszy sezon i wcześniej ogłoszone OAD powstaje w studio DEEN w reżyserii Mamoru Hatayama na kanwie historycznej josei mangi Haruko Kumoty, która opowiada o pewnym dojrzałym mężczyźnie, zwanym przez innych Yotarō (antybohater; tępak), który zwolniony z więzienia za dobre sprawowanie, rozpoczyna nowe życie ze sztuką. Poruszony opowieściąą Shinigami opowiedzianą przez Musho Yakumo, prosi mistrza o przyjęcie na ucznia.
Wtedy też poznaje Konatsu, wychowaną przez mistrza córkę znanego gawędziarza….

Pierwszy sezon w znacznej części opowiadał o przeszłości dwóch mistrzów rakugo – Kikuhiko i Sukeroku, nowy wkracza w czasy dzisiejsze.

Kumota rozpoczęła publikację mangi w Itan w 2010r a jej tom 10 wydano we wrześniu.

Obydwa OAD – Yotarō-hen zenpen ( w którym zagrają także Tomokazu Seki w roli Yotarō i Yū Kobayashi jako Konatsu) i – Yotarō-hen kōhen – ukazały się w 2015r razem z 7 i 8 tomem mangi.

Manga zdobyła Główną Nagrodę w kategorii Najlepsza Manga na 38th Kodansha Manga Awards, otrzymała Nagrodę Doskonałości na 17th Japan Media Arts Festival Awards i została nominowana w 2013r do 17th Tezuka Osamu Cultural Prize.

Źródło: ANN, strona anime, dansetsu.

Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Check Also

7SEEDS – ujawniono tytuł i wykonawcę ED anime.

7SEEDS – ujawniono tytuł i wykonawcę ED anime.5 (100%) 1 vote Oficjalna strona anime 7SEEDS …

shares