Seishun Buta Yarō wa Yume-Miru Shōjo no Yume wo Minai
Seishun Buta Yarō wa Yume-Miru Shōjo no Yume wo Minai

Seishun Buta Yarō wa Yume-Miru Shōjo no Yume wo Minai – ujawniono dokładną datę premiery anime.

Oficjalna strona filmu anime Seishun Buta Yarō wa Yume-Miru Shōjo no Yume wo Minai (The Young Pig-Rascal Isn’t Dreaming of a Dreaming Girl) poinformowała o dacie premiery.

Nastąpi ona 15 czerwca.

Pokazano także specjalną grafikę tajemniczej bohaterki : Shōko Makinohary

Film (na który zostaną zaadaptowane 6 i 7 tom powieści) tworzy ekipa znana z serialu anime, powstałego jako adaptacji serii powieści ilustrowanych Hajime Kamoshity Seishun Buta Yarō, w których „istnieje plotka o tajemniczym fenomenie zwanym „syndromem dojrzewania”. I na przykład, licealista Sakuta Azusagawa nagle widzi postać dziewczyny-króliczka, która się przed nim pojawiła. Dziewczyną jest Mai Sakurajima z klasy wyżej niż jego i na dodatek znana aktorka, która zrobiła sobie przerwę od przemysłu rozrywkowego.. Z jakiegoś powodu, inni nie widzą jej „króliczej postaci” i Sakuta decyduje się rozwiązać tą zagadkę. Przebywając z Mai, poznaje jej skrywane uczucia. Przed chłopakiem zaczynają się pojawiać także inne bohaterki z „syndromem dojrzewania” ……..

Serial miał premierę w październiku.

Źródło: ANN, strona anime, sieć
Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Check Also

Nowe anime od twórców MIRAI NIKKI

Z okazji pierwszej rocznicy gry na smartfony Magatsu Wahrheit, powstanie anime zatytułowane: Magatsu Wahrheit: Zuerst. Premiera przewidziana …

RADIO ANIME

x