Program wakai.exe ver. 0.5.3.0 do słuchania na PC - bez włączenia przeglądarki!Start / Anime TV / Saredo Tsumibito wa Ryū to Odoru “Dances with the Dragons” – anime pojawi się jesienią.
Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Saredo Tsumibito wa Ryū to Odoru “Dances with the Dragons” – anime pojawi się jesienią.

Saredo Tsumibito wa Ryū to Odoru “Dances with the Dragons” – anime pojawi się jesienią.
Oceń ten Post!

Oficjalne twitterowskie konto magazynu Gagaga Bunko poinformowało o jesiennej premierze serialu anime Saredo Tsumibito wa Ryū to Odoru ~Dances with the Dragons~ (Even So, Sinners Dance with Dragons ~Dances with the Dragons~).

Powstaje ono jako adaptacja serii powieściowej Labo Asai, będącej opowieścią o jushiki, równaniach zaklęć, które “rządzą” działaniami opisywanym stałą Plancka (z mechaniki kwantowej), zmieniając lokalnie prawa fizyki, tworząc wybuchy TNT (trotyl/trójnitrotoulen) i gazy trujące jak również niewiarygodne zjawiska fizyczne w typie plazmy czy fuzji jądrowej.
Dwoje jushikishi (użytkowników jushiki) używających jushiki w walce to Gajus (taktowny lecz mający pecha) i prześliczna lecz okrutna, nosząca miecz Gigina.
Ta dwójka łowców głów zostaje w mieście Eridana wplątana w walkę ze smokami jak i w intrygę wielkiego kraju.

Ilustrowane przez Miyagi powieści pojawiły się w 2003r. W 2008 “przeniosły się” z Kadokawa Sneaker do Shogakukan Gagaga (i zyskały podtytuł ~Dances with the Dragons~). Od 14 tomu zmienił się także ilustrator (obecnie Zain) a w 2006r ukazała się ich jednotomowa mangowa adaptacja rysowana przez Yaku Haibarę (Yakumo Izumi). Nowa manga pojawi się w sieciowym Sunday Web Every!!!.

Na podstawie powieści powstało także kilka słuchowisk.

Źródło: ANN, strony powieści, dansetsu.

Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Check Also

7SEEDS – ujawniono tytuł i wykonawcę ED anime.

7SEEDS – ujawniono tytuł i wykonawcę ED anime.5 (100%) 1 vote Oficjalna strona anime 7SEEDS …

shares